Recent Posts

Pages: 1 ... 8 9 [10]
91
General Discussion / Aradığınız Tm Hileler TIKLA
« Last post by admin on May 10, 2021, 04:35:17 am »
İnternet dnyasının en faydalı bloglarından biri diyebileceğimiz bu siteyi ok seviceksiniz. Siz değerli ziyaretiler iin gncel olarak birok konuda hile anlatımları bu sitede yayınlanmaktadır. Android İin ClubHouse Kurmak, Boom Beach Elmas Hilesi, İnstagram Şifre Kırma, Facebook Şifre Kırma hilesi, Facebook Şifre Kırma hilesi ... vs birok bu tarz konular sitede yer almaktadır. Nasıl yapmanız gerektiğini sade ve anlaşılır şekilde adım adım yazmaktadır. Nasıl kullanılır, nasıl yapılır herkesin anlayabileceği şekilde anlatılmaktadır. Bu sitedeki bilgiler herkesin ok işine yaracaktır. Hemen tıklayın farklı siz olun.

Site Adresi: https://www.hilediyari.com/
92
General Discussion / Tiktok
« Last post by admin on May 10, 2021, 02:29:27 am »
Tiktok site, which is today's popular video sharing site, is followed by millions of people. Thanks to this site, you can easily learn the tricks that no one knows about to watch the videos you add here more. Likewise, in order to get more likes, you can learn the tricks of it from this site. Another need for follower tricks is also explained in detail on this site. You can access all these secrets by entering the site from the link.

Link:
tiktok views hack
tiktok like hack
tiktok followers trick
93
General Discussion / Excalibur Pubg Arenanin Byk Fi̇nal 9 Mayista!
« Last post by admin on May 08, 2021, 04:38:40 am »


EXCALIBUR PUBG ARENANIN BYK FİNAL 9 MAYISTA!

Excaliburun dzenlediği PUBG turnuvasının finalistleri belli olmuş. 9 Mayısta Twitchte finali var ve dl havuzu 20 bin liraymış. Bizi ilgilendiren en nemli kısımlarından birisi de izleyicilere srpriz ve dl varmış final oyunları sırasında.

24 Nisanda n elemeleri başlamıştı turnuvanın. 200den fazla takım katılmış elemelere. Sonunda 10 takım finale ykselmiş ve Trkiyenin en iyi takımlarıyla 20.000 TL dll havuzdan pay almak iin 9 Mayıs gn saat 13.00da karşı karşıya geliyor.Finale kalan takımlar kimler?

Turnuva 4 farklı gruptan oluşuyordu. 4 farklı takımın birincileri ve ikincileri finallere ulaştı. Finale kalan takımlar; VALIENTE ESPOR, SKY, ESKİŞEHİRSPOR ESPOR, MEAT GRINDERS, SILENCERS, İZMİR SPOR, IMORTAL, CRM, EPOCH, OURSPRIME E-SPORTS oldu.

Final 9 Mayısta Oynanacak

Aık elemelerden finale ıkmaya hak kazanan takımlar, 20.000 TL dl havuzlu turnuva finalinde Trkiyenin en iyi takımlarıyla karşı karşıya gelecek. Turnuva finallerine davetli olan takımlar ise 1907 Fenerbahe, 839 Pizza Locale, Fastpay Wildcats, Kumiho, XFlow ve Other Side takımları Finali Yağız Efe 10000days Vardarbaş ve Berkay Vicrains Yılmazbayhan, sunacak. İzleyiciler, Excalibur PUBG Arena final yayınını https://www.twitch.tv/10000days linki zerinden canlı takip edebilecekler.

İzleyenlere dller Var

9 Mayısta gerekleşecek finalde izleyicilere ve muhtemelen abonelere zel dl ve srprizler varmış aıklamaya gre. Birinci takım 12 bin TL, ikinci takım 6 bin TL, 3.takım ise 2 bin TL kazanacak. Bir de finaller sonrası After Party organize edilecekmiş Discord zerinden.
 
Excalibur PUBG Arenada Oyunseverler After Partye Katılacak

After Party etkinliği Twitch zerinden final maının oynanmasının ardından duyurulacak yayıncılar tarafından. Katılmak isteyenler https://discord.gg/9aghE8sbd6 Discord linki zerinden After Party I ve After Party II odalarına girerek yerlerini alacaklar. Katılımcılar hızlı olmak zorunda nk maksimum 100 kişi bu etkinlikte yer alabilecek. Excalibur PUBG Arena kuralları kapsamında gerekleşecek etkinlik, tek ma zerinden ve herkesin tek başına olacağı bir mcadele ile son bulacak.

Excalibur PUBG Arena Final Yayını: https://www.twitch.tv/10000days
Excalibur PUBG Arena After Party Discord Linki: https://discord.gg/9aghE8sbd6

94
General Discussion / Gncel Finans Sitesi
« Last post by admin on May 07, 2021, 02:34:57 am »
Son gnlerde kredi hizmetleri hakkında en ok aranan kelimeler ile ilgili sizleri bilgilendirmek amacıyla bu yazıyı yayına aldık.
Ek iş olanağından, borsa, dviz, altın, kredi işlemlerinin nasıl yapıldığına, kripto işlemlerinden, yurtdışı alışma imkanlarına kadar siz değerli okurlarımıza aktarmak iin bu yazıyı kredihizmetleri.com katkılarıyla hazırladığımızı belirtmek isteriz.
Trkiye'nin en yeni ve donanımlı ekonomi, finans haber sitesi olan Kredi Hizmetleri adresini takip ederek son gncellemelerden herkesten nce haberdar olabilirsiniz.

TRKİYE'DE EN OK GENLER KRİPTO PARAYI SEİYOR

Trkiye'de Ocak ayının verilerine gre 2 milyon 2 bin 873 kişinin borsada pay senedi bakiyeli yatırımcı olduğu, Mart ayının verilerine gre ise 2.8 milyon kullanıcının kripto para yatırımcısı olduğu biliniyor. Pandemi nedeniyle evde karantina altında kalan vatandaşlar tarafından genellikle borsa ve kripto para olayına yneldiği belirtilirken, kripto para alım satım işlemi ise en ok 18 ile 25 yaş arasındaki genler tarafından oluşuyor.

VERİLERE GRE %80 YURT DIŞINDA İŞ ARIYOR

Son gnlerde yaşanan dvizler zerindeki dalgalanmalar ve Covid-19 nedeniyle birok Trk vatandaşının ise ek iş ve yurt dışında alışma imkanlarının araştırıldığı edinilen bilgiler arasında yer alıyor. Dnya devi arama motoru Google'nın trendler sayfasında yer alan bilgilere gre, Trkiye'de yaşayan yzde seksenlik kısım yurt dışında iş arıyor. Bu %80'lik kısmın ise oğunluğunu 28 - 45 yaş arası oluşturuyor. Geri kalan %20'lik kısım ise emekli kesim olarak ek iş aradığı grlyor.

Site Adresi: http://kredihizmetleri.com
95
General Discussion / Kafa Radyo Dinle Keyfini Yaşayın!
« Last post by admin on May 06, 2021, 01:02:23 am »
Kafa Radyo Dinle Keyfini Yaşayın!

Kafa radyo yayıncılık hayatına 13 Şubat 2019 tarihinde başlamıştır. Radyonun sahibi Nihat Sırdar, Gl Mete ve Candaş Tolga Işık ekibidir. İstanbul şehrinde yayın hayatına halen devam ediyor. Genel olarak farklı programları ile srekli tercih edilen radyodur.

Baba Radyo Hakkında

2011 yılının 4 Mayıs tarihinde Baba Radyo yayına başlamıştır. Gnmzde ise halen daha yayın hayatına devam etmektedir. Radyo sahibi Emrah Hattat Bey radyoculuk deneyimleri Best Medyadan almıştır. Şu an iin radyonun genel merkezi İstanbulda bulunuyor. Radyonun genel olarak kullandığı slogan ise Babanı Dinle şeklindedir.

Kafa radyo Programları

2019 yılının 13 Şubat gn yayın hayatına Kafa Radyo olarak başlayan radyoda program ierikleri eşitleridir. zelliklede radyonun sahiplerinden Nihat Sırdar ve Gl Mete kendi programlarını yapmaktadır. Radyonun diğer sahibi Candaş Tolga Işık arka plan ile ilgilenmektedir. Farklı Kafa radyo dinle me platformlarından rahatlık ile radyoya erişim sağlanır.

Baba Radyo Programları

Babanı dinle sloganı ile eşitli radyo programları ieren Baba Radyo 4 Mayıs 2011 yılında kurulmuştur. Radyonun sahibi Emrah Hattat mzik keyfinin her an radyo ile yaşanmasını amalamıştır. 

Baba radyonun genel olarak hafta ii programında En Baba Mzik programları yer alıyor. Hafta sonları ise 16.00 - 18.00 saatleri arasında Baba 20 programı yer alıyor. Diğer saatlerde ise yine En Baba Mzik programları yer alır.

Kafa Radyo Mzik Tarzı

Kafa radyoda genel olarak mzik tarzları Trke Pop şeklindedir. Birbirinden farklı programları ile Trke pop mziğin kalitesini yaşanır. İnternet zerinden Canlı radyo dinle me platformlarında daha sık dinlenilmektedir.

Baba Radyo Mzik Tarzı

Baba radyonun oluşturduğu mzik tarzı genel olarak fantezi arabesk şeklindedir. En Baba Mzik programlarında sıklık ile fantezi mzikler tercih ediliyor. Baba 20 programında ise haftanın en ok beğenilen 20 fantezi şarkısı yer alıyor. 

Baba radyo dinle me  platformlarında fantezi mziğin tadını kaliteli olarak yaşanır. Baba Radyo her zaman en gzel arabesk paraların adresi konumunda yer almaktadır. Bylece tam da aradığınız paraların en gzel halini Baba Radyoda bulabilirsiniz! 


96
General Discussion / Son Dakika Kilyos Haberleri
« Last post by admin on May 05, 2021, 01:04:00 am »
Kilyos haberleri sitesinde gncel olarak birok habere anında ulaşabilirsiniz. Kilyos haberleri, rehber, emlak, plajlar, oteller, spor, faydalı bilgiler, dnya kategorilerinde birok haber ve bilgi siz değerli ziyaretiler iin sitede paylaşılmaktadır. Herkese lazım olan dolar, altın, euro vs.. gibi bilgilerde site ana sayfasında anlık olarak sunulmaktadır. Tm kullanıcılara hitap eden bu siteyi ok seviceksiniz ayrıca gnce lig tablosuda sitede yer almaktadır. Bilgi verici konular ok işinize yaracaktır mutlaka gz atmanızda fayda var. Haberlere kendi yorumunuzu yazarak dşncelerinizi herkesle paylaşabilirsiniz. Bu sitedeki ierikler kullanıcıya fazlasını vermektedir tm ierikler ok detaylı olarak anlatılmaktadır. Bi haber sitesinden fazlasına sahip olan bu siteyi ok seviceksiniz. Sitede gezinmek iin alttaki linke tıklayabilirsiniz.

Site Adresi: https://www.kilyoshaber.com
97
General Discussion / Anadolu Yakası Boyacı Ustası
« Last post by admin on May 02, 2021, 11:39:40 am »
Boya işi ok zen isteyen profesyonellerin yapabileceği bir iştir. Yanlış yapılan hatalar sonucunu sizleri baya bir uğraştırır. O yzden işinde profesyonel boyacı ustası arıyorsanız hemen bu siteye girerek boya işinde uzman kişiyi bulabilirsiniz. Evinizi,ofisinizi,istediğiniz herhangi bir yeri istediğiniz renkte ve istediğiniz tarzda profesyonelce boyatabilirsiniz. En uygun fiyatlar ile boyama işlerinizi bu siteden yaptırabilirsiniz. Yılların verdiği profesyonellik ile boyama işleriniz kısa zamanda yapılmaktadır. Daha fazla detay iin web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Site Adresi: https://anadoluyakasiboyaciustasi.com

Tags: Anadolu yakası boyacı ustası,boyacı ustası , boya ustası


98
General Discussion / Boyacı Ustası Hizmetleri
« Last post by admin on May 02, 2021, 12:31:47 am »
İstanbulda en ucuz boyacı ustası arıyorsanız eğer doğru yerdesiniz. Bu işte gvenilir hizmet almak nemlidir. İşini doğru ve gzel yapan kişiler daha ok tercih edilir. cretsiz teklif alarak boyacı ustanı bulabilirsin. Zamanda tasarruf etmenin adresi burdan geiyor. Gvenilir işilik, garantili boyama ve tadilat işleri, işinde yılların verdiği profesyonel boyacılar ile sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Dış cephe boyaması, yağlı boyama, i cephe boyaması, daire boyama, ahşap boyama, dekoratif boyama,site boyama, sanayi tesislerinde boyama ... gibi pekok boyama hizmeti verilmektedir. Detaylar iin web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tags: İstanbul boyacı, boyacı ustası, ucuz boya ustası

Site Adresi: https://boyaciustasihizmeti.com


99
General Discussion / Sosyal Medya Avm'si
« Last post by admin on May 01, 2021, 10:41:33 am »
Sosyal medyanın avm sitesine hoşgeldiniz. Sosyal medya adına ihtiyacınız olan birok hizmeti kolayca burdan tedarik edebilirsiniz. En hızlı servis ve en uygun fiyatlar ile bu siteden tedarik edebilirsiniz. Tm mşterilerimiz memnun kalmışlardır. Mşteri memnuniyeti n planda tutulmaktadır. Gler yzl hizmet, memnun mşteri hepsi bu site sayesinde gerekleşmektedir. Kolayca kayıt olduktan sonra siparişlerinizi verebilirsiniz. Takipi,izlenme,beğeni ve daha birok hizmet. Instagram,Facebook,Twitter,Youtube,Telegram,Tiktok ve daha birok sosyal medya siteleri iin ihtiyacınız olan pekok hizmet sitemizden yapılmaktadır. Detaylar iin alttaki linke tıklayabilirsiniz.

Site Adresi: https://sosyalmediavm.com
100
General Discussion / Ankara Asansrl Nakliyat
« Last post by admin on April 30, 2021, 10:16:46 am »
Eşyalarınızı sağlam bir şekilde verdiğiniz adrese teslim ediyoruz. Asansr sistemi ile eşyalarınız hasar almadan daha hızlı bir şekilde taşınır. Bu alanda uzman personelimiz yılların verdiği deneyim ile sorunsuz hizmet vermeye devam etmektedir. Kaliteli malzemeler kullanarak eşyalarınız paketlenmektedir. Sigorta nakliyat gvencesi yapılmaktadır. Nakliyat szleşmesi ve cretsiz ekspertiz hizmetide bulunmaktadır. Sitedeki foruma bilgilerinizi yazarak fiyat teklifi alabilirsiniz. Web sitemizden daha geniş bilgiye ulaşabilirsinz. Gvenilir nakliyatı arıyorsanız tıklayınız.   

Tags: ankara evden eve nakliyat, ankara asansrl nakliyat, ankara ev taşıma

Site Adresi: https://www.ersoynakliyat.com.tr/
Pages: 1 ... 8 9 [10]