Recent Posts

Pages: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10
51
General Discussion / Dolu Dolu Bilgi Sitesi
« Last post by admin on July 21, 2021, 02:31:43 am »
Ne ararsanız hepsini tek bir sitede bulmanız mmkn. Birok konuda ieriklerin yer aldığı bu siteyi ok seviceksiniz. Şarkı szleri, szler kşesini ok seviceksiniz, bilmediğiniz birok şeyin nedemek olduğunu ğrenebilirsiniz, sosyal medya ile ilgili zel paylaşımlar ve bilgiler, sağlık blmnde işinize ok yarıyacak faydalı konular, iş fikirleri ve sayamadığımız birok konu sitede gncel olarak yer almaktadır.

Boğaz Kaşıntısına Ne İyi Gelir? 10 Doğal Yntem
Gz Kanlanmasına Ne İyi Gelir? Gz Kanlanması
İnstagram hediye mesaj gnderme nasıl yapılır?
Whatsapp mzik gnderme sorunu
Tnaydın ne zaman denir? Tnaydın Ne Demek?
Mosso Ne Demek? Mosso Mzikal Anlamı Nedir?
Uzun İnce Bir Yoldayım Notaları
Duş Alana Ne Denir? Sıhhatler Olsun mu

Ve daha fazlası iin siteye bekleriz.

Site Adresi: https://buyru.net
52
General Discussion / Gncel Biyografi Sitesi
« Last post by admin on July 20, 2021, 02:10:19 pm »
Bu biyografi sitesinde birok kişinin gemiş hayatını ve şimdiki hayatını detaylıca ğrenebilirsiniz. Bylece sizde onları rnek alarak daha hırslı ve daha motive olabilirsiniz hayata karşı. Kimi insanlar hayatın zorlu yollarından geerek ok başarılı kariyerlere gelmişlerdir. Kimse oturduğu yerden bu gzel noktalara gelmemiştir. İşte birok nlnn tanınır hale gelmesindeki arka planları okuyarak sizde şevklenebilirsiniz. oğu televizyon dnyasında tanınan bu kişilerin nerde okuduğu, hangi dilleri bildiği, ne işler yaptığı herşey detaylı olarak bu sitede yazmaktadır.

Melike elik:  Kariyeri boyunca diksiyon, spikerlik, sunuculuk eğitimleri almıştır...
Ceren Yaldız: nl bir youtuberdır...
Cemre Baysel: nl bir oyuncudur...

Kısaca bahsettiğimiz bu kişiler hakkında daha fazla detay ve daha birok kişi hakkında biyografiler web sitesinde detaylı olarak yer almaktadır.

Site Adresi: https://www.kimdirkim.com

53
General Discussion / Yurt Dışı İşler Ve Ek İşler
« Last post by admin on July 20, 2021, 11:39:44 am »
Herkes daha iyi şartlarda alışmak iin daha gzel işler aramaktadırlar. İşte bu sitede sizler iin birok iş fikri detaylıca anlatılmaktadır. Gerek yurt iin gerekse yurt dışı lkelerde alışarak daha iyi paralar kazanmanızı sağlayacak bilgiler bu sitede gncel olarak yer alıyor. Ayrıca hem bir işte alışıp hemde geinemeyenler iin birbirinden eşitli ek işlerin tanıtıldığı bu yazılarıda mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. Sizde artık bu işler ile bi nebze olsun daha rahat bir hayata kavuşabilirsiniz. Para kazanmanın adresi diyebilirsiniz bu site iin. Hanımlar beyler, ğrenciler herkes kendine gre uygun bir iş bularak para kazanmaya başlayabilir bu site sayesinde. Devamı iin siteye bekleriz.

Kuveyt İş İlanları Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Hollanda İş İlanları, Hollandada İş İmkanları Nelerdir?
İNTERNETTEN TİCARET YAPMAK- İNTERNETTEN SATIŞ
Macaristanda alışmak İin Bilmeniz Gerekenler
İngiltere Psikolog Maaşları Konusuna Dair Her Şey

Site Adresi: https://parayel.com

54
General Discussion / İş Arayanların Mekanı
« Last post by admin on July 19, 2021, 12:14:45 pm »
Yurt dışında alışarak daha fazla para kazanabilirsiniz. Peki bunun iin neler yapmanız gerekli biliyormusunuz. Bu konuda size rehber eden bu siteyi ok seviceksiniz. Hayat şartları karşısında sizde ek iş yaparak gelirinizi arttırabilirsiniz. Ne tr işler yapmalı, nerden başlamalı birok sorunuzun cevabını yine bu siteden ğrenebilirsiniz. alışmak isteyenler iin geniş seenekler sunan bu site sayesinde birok kişi yeni gelir kaynakları elde etmişlerdir. İş hayatı ile ilgili tm tyolar ve bilgiler iin siteyi ziyaret etmeniz yeterli.


Sitede Yer Alan Konulardan Bağzıları Şunlardır:

Yurt Dışında alışmak İstiyorsanız Başvurabileceğiniz Programlar
Avusturyada alışmak İin Neler Yapmanız Gerekiyor?
Kıbrısta Maaşlar ve Yaşam Şartları Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Kanada Gmenlik Başvurusu Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Bahreynde Maaşlar Ne Kadar, Ka Para ile Geinilir?
Kanada Gmenlik Başvurusu Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Fransada alışma İzni Almak İin Neler Yapılır?

Site Adresi: https://www.parapik.com
55
General Discussion / Dini Bilgilerin Paylaşıldığı Site
« Last post by admin on July 19, 2021, 10:11:13 am »
Din ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşmak isterseniz eğer bu siteyi ziyaret edebilirsiniz. Siteye dini bilgiler gncel olarak eklenmektedir. Birok konuda kendinizi aydınlatabileceğiniz dini makaleler yer almaktadır. KURAN-I KERİM, SURELER, ZIKIR VE DUA, ISLAMI VE DINI YASAM, NAMAZ, AYLAR, RECEB-İ ŞERİF, ŞABAN-I ŞERİF, RAMAZAN-I ŞERİF, SALAVAT-I ŞERİF, KANDİL GECELERİ, BAYRAMLARIMIZ, ABDEST (Namaz, Gusl), Nasıl Mslman Olurum, ZEKAT ve SADAKA, HAVA DURUMU gibi konular yine sitede detaylıca ele alınmıştır. Bir konuda ğrenmek istediğiniz bilgiye tıkladığınızda ok ayrıntılı bir şekilde karşınıza ıkmaktadır. Ayrıca sizlerde kendi yorumlarınızı yazarak fikir sunabilir veya sorularınızı sorabilirsiniz. Daha fazlası iin siteye tıklamanız yeterli.

Tags: islami site, dini site, nasıl mslman olunur

Site Adresi: https://dinisitem.com/
56
General Discussion / Online Mp3 Kırpıcı
« Last post by admin on July 05, 2021, 01:51:35 am »
Bu internet sitesinden kolayca mp3lerinizi kırpabilirsiniz. Kullanımı ok basittir. Sizlere kırpmanız iin iki seenek sunulmaktadır. İki adet işaretleyiciyi istediğiniz yere getirerek veya sreyi saniye olarak girerek gerekli işlemleri yapabilirsiniz. Kırptığınız mp3leri telefon melodisi olarak ayarlayabilirsiniz.  Şarkıları kısalttığınızda ses kalitesi kesinlikle kaybolmamaktadır. Hemen tıklayın.

Adres: online mp3 cutter
57
General Discussion / Trkiye'nin Enok Tercih Edilen Smm Sitesi
« Last post by admin on July 02, 2021, 03:02:18 pm »
İşinde uzman, işini bilen smm paneli mi arıyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz. En hızlı ve en uygun fiyatlar ile birok sosyal medya siteleri iin beğeni, izlenme, takipi vs hizmeti sunan bu bol seenekli site sayesinde tm sosyal medya işlerinizi tek bir siteden yapabilirsiniz. İnstagram Gerek ve bot karışık beğeni,  İnstagram Trk Ağırlıklı Takipi, İnstagram Yabancı Beğeni, İnstagram Gerek Beğeni, İnstagram Video İzlenme, TikTok Video İzlenme, TikTok Beğeni, İnstagram Profil Ziyareti, İnstagram TV İzlenme, Twitter Beğeni, Twitter Trk Gerek Beğeni, Twitter Video İzlenme ve daha sayamadığımız onlarca hizmet bu sitede verilmektedir. Sizde siteye tıklayarak detaylara ulaşabilir ve kolayca siparişinizi verebilirsiniz.

Site Adresi: https://ecmedya.com
58
General Discussion / Gizemli Yazılar Alemine Bekleriz
« Last post by admin on June 26, 2021, 01:29:12 pm »
Blog alanında son zamanlarda ok popler olan trendyazilar.com sitesinde birok dalda ok faydalı bilgiler veren makaleler yer almaktadır. Sağlık, mobil, oyun, gezi, dekorasyon, teknoloji gibi kategorilerde srekli yeni ierikler siteye eklenmektedir. Halı temizliği nasıl yapılır?, Dekorasyon ipuları, Akıllı telefonlar hakkında zel bilgiler, Yzmenin faydaları hakkında hi bilinmeyenler, dudak kanseri hakkında gzel bir yazı dizisi, oyun severler iin tyolar sitede yer alan ilgin konulardan sadece birkaıdır. Devamı iin siteye bekleriz.

Adres: https://www.trendyazilar.com
59


Ozellikle Covid-19 Pandemisi sebebiyle dnya ekonomisinin girdiği darboğazda alternatif bir yatırım mecrası olarak parlayan kriptoparalar ve blokzincir projeleri, son donemdeki alkantılı hareketlenmeden dolayı eski gvenirliklerini yitirme eğiliminde..

TBY Holding Inovasyon direktoru Erdal Can Alkolar: Kriptoparalarin varlık degerleri iki temel unsura dayanmakta. İlk unsur varlık değeri ve transferlerin anonimliği, ikincisi ise ilgili kriptovarlıkların hacim buyuklugu ve dalgalanım oranları. Gunumuzde devletler tarafından ozellikle son zamanlarda kriptoparaların aidiyet anonimliğini bertaraf etmeye ynelik dayatılan agresif  KYC ( Mşterini Tanı) protokolleri bu varlıkların ncelikli yatırım aracı olmaya ynelik en onemli ayrıcalıgını baskılamakta. Diger gnlk hacim ve para kazanımı sağlayan dalgalanma faktrleri ilk unsurun eksikliginde en iyi ihtimalle tarafsız bazen de olumsuz bir niteliğe dnşmekte" dedi.

Bunun nne gemenin ve kriptovarlıkların muteber birer yatırım aracı olarak kalmalarını sağlamanın yolunun değeri ya da miktarı sabitlenmiş stabil koinlerin tesisi olduguna inandıgını belirten Alkolar, zellikle lkemizin byk IV Grup maden potansiyelinin yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak bir hukuki altyapı ile stabil koin projeleri erevesinde tokenizasyonunun lke ekonomisine emsalsiz bir katma değer oluşturacağının aşikar oldugunu syledi.

ok yakın zamanda Doğu Blgemizdeki bir altın sahası ile bahsi geen tokenizasyon projelerinin ilk rneğini başlatacaklarını syleyen TBY Holding CEO' su Esen Darlan ve Spektral Holding CEO'su Gksel Grsoy, bu projenin gncel maddi zorluklardan atıl kalmış birok kıymetli IV Grup Maden İşletmesi iin daimi kurtuluş olacaklarına inandıklarını belirttiler.

60
General Discussion / ERDAL CAN ALKOLAR: 2023 YILINDA 40 İLACIMIZ AVRUPA RAFLARINDA
« Last post by admin on June 25, 2021, 09:50:14 am »


Dnya'nın Covid-19 salgınıyla mcadele ettigi bu gnlerde zellikle n plana ıkan sektrler olan ila , enerji ve gıda alanlarında mşterek yatırımlar planlama amalı yakın zamanda kurulmuş olan Teknik Bilimsel Yatırımlar Holding, getiğimiz gunlerde 75% ini devraldığı bioktle enerji retim tesisinden sonra şimdi de patent portfoy yonetimini devraldıkları Erdal Can Alkolar ı biyosotik inovasyon direktoru olarak atadı.

ok sayıda uluslararası ila patenti bulunan Erdal Can Alkolar ve Metehan Yeşil, kısa bir sre yonetim kurulu eş-başkanlıgını yaptıkları şirket yonetimini Esen Darlan'a devretmiş, kendi ila patent portfoylerinden 113 patentin brokeraj haklarını 5 sene boyunca TBY Holding' e vermişlerdi.

"INOVASYON BIZDEN, BULUŞLARI TİCARİLEŞTiRMEK TBY HOLDING'TEN"

Yonetiminden ayrıldıktan sonra TBY Holding'e Inovasyon Direktr olarak dnmekten cok memnun olduğunu belirten Erdal Can Alkolar : " TBY Holding yaklaşık 30% unu kendi patentlerimizin oluşturduğu potansiyeli cok yksek bir patent portfoyunun inhisari brokeraj haklarına sahip. Bize dşen kıymetli tıp akademisyenlerinden oluşan uzman ekibimizle ilgili buluşların bilimsel ynlerini ihracata ynelik tıbbi rne dnşebilecekleri sekilde tamamlamak. Sonrasında sre bu buluşları fonlayacak veya mşterek yatırımcıların iştirakını tesis edecek olan Fikri mlkiyet brokeraj ekibimizde. lkemize 2023 e kadar en az 40 ihra edilen GBT (Genel Bitkisel Tıbbi rn) ve Biyosotik Besin Takviyesi kazandırmak" dedi.

https://erdalcanalkoclar.com
Pages: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10