Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - admin

Pages: 1 2 3 [4] 5 6 ... 59
46
General Discussion / Bu Siteyi ok Seviceksiniz.
« on: July 31, 2021, 04:19:52 am »
Sitemiz siz değerli ziyaretileri iin bilim ve teknoloji, sağlık, borsa, kripto para, pratik bilgiler, teknik analiz, 5n1k gibi konularda araştırma yapılarak sizlere en gncel haliyle sunulmaktadır. Her gn yeni ierikler eklenerek sizler bilinmeyen birok şeyi ğretiyoruz. Sitede ok faydalı bulunan ierikleri ok seviceksiniz. Bayanlar ve erkeklere hitap edicek zgn makaleler sitede yer almaktadır.

Chainlink (LINK) Coin Nedir? zellikleri Nedir?
Bitcoine nasıl yatırım yapabilirim?
IBANın hangi bankaya ait olduğunu nasıl anlarız?
IBAN Numarasından Hesap Numarası Nasıl Bulunur?
VIX Endeksi (Korku Endeksi) Nedir?
WhatsApp Web masast nasıl kullanılır?
cretsiz ve Telifsiz 43 Stok Fotoğraf Sitesi
En İyi 10 Kitap Listesi
Pompei Kavmi Neden Helak Oldu ?

İşte sitede yer alan konulardan sadece birkaı bunlardır daha fazlası iin hemen tıkla.

Site Adresimiz: https://bilhaber.com

47
General Discussion / Kızlı Erkekli Sohbet Sitemize Bekleriz
« on: July 27, 2021, 03:09:16 am »
Sohbet etmeyi sevenlerin toplandığı bu mekana herkes davetlidir. Kızlı erkekli gzel sohbetlerin yapıldığı bu sitede sohbete girmek ok kolay. Nickinizi yazdıktan sonra sohbete bağlan demeniz yeterli. Daha sonra hemen aılan sohbet ortamında isterseniz direk sohbet etmeye başlayabilir istersenizde farklı odalara girip ordakilerle sohbetinizi gerekleştirebilirsiniz. Radyo, Oyun, Kelime, Yarışma, OXM, İslam, Mobil, Aşk, Sohbet kanallarından bağzılarıdır. Sizde sohbetin tadını ıkartmak iin mutlaka girmenizi tavsiye ederiz. Gnn vermiş olduğu iş yorgunluğu ve stresin zerine bu gzel sohbetleri yapmak insanları rahatlatmaktadır. Bir nevi cretsiz psikolog siteniz diyebiliriz. Ayrıca sohbet sitesinde birok erkekle kız tanışarak yeni dostluklar hatta evlilikler kurmaktadır. Bu sohbet sitesinin faydalarını saymakla bitiremeyiz hemen tıkla ve gr.

Site Adresi: https://www.zirvala.com

Tags: cretsiz Sohbet, Bedava Sohbet, Sohbet Siteleri

48
General Discussion / Teknolojinin Ana Merkezi
« on: July 24, 2021, 02:56:44 am »
Teknoloji ile yakından alakalı olanlar iin en son ıkan sistemler tanıtılmaktadır. Ayrıca bu blogta inceleme yazıları, diziler hakkında tanıtımlar, kitap konuları, en gzel ve zel yemek tarifleri, filmler hakkında detaylı bilgiler tanıtılmaktadır. Okuduğunuz makaleler hakkında detaylı anlatımlar ve ilgili resim paylaşımları ile tam bir bilgi sahibi olmanızı sağlamaktadır. Daha nce hibir yerde duymadığınız birok şeyi buradan ğrenebilirsiniz. Kadınlara ve erkeklere hitap eden bu siteyi ok seviceksiniz.

KİTAP TUTKUNLARI İİN; TESS GERRİTSEN
BAĞIMLISI OLACAĞINIZ 2 SİTCOM DİZİSİ
NETFLİXİN REKOR KIRAN DİZİSİ THE QUEENS GAMBİT
Plton Gezegeninin zellikleri Nelerdir?
Qualcomm Artık Cep Telefonu retiyor
Xbox İin Muhteşem 2 Oyun nerisi
Yeni PlayStation 5iniz iin Harika Oyun nerileri

Blogta yer alan yazı rneklerinden birka başlık yukarıda paylaştık. Daha fazlasını okumak iin siteye girmeniz yeterli.

Site Adresi: http://www.teknososyal.net

49
General Discussion / En Uygun Fiyatlı Domain & Host Satışları
« on: July 23, 2021, 03:49:32 am »
Bir web sitesi mi amaya karar verdiniz. leyse nce domain almalısınız. Domaininizi Trk firmasından alarak daha kolay ve gvenilir şekilde işlerini yapabilirsiniz. Daha sonra hosta ihtiyacınız olacak bunuda kolayca istediğiniz zellikte bu siteden kolayca alabilirsiniz. Bir sitesi amak isteyenlerin ve bir webmasterın ihtiya duyacağı tm hizmetleri tek bir siteden kolayca alabilir ve sitelerinizi kurmaya başlayabilirsiniz. En gvenilir ve en uygun fiyat avantajlarıyla teknosos sizlere hizmet veriyor. Domain, Web Hosting, Bayi Reseller, Sunucu, Veri Merkezi, Diğer Hizmetler ve Kurumsal ana başlıklarında birok alt hizmete bu siteden kolayca ulaşıp siparişinizi kolayca verebilirsiniz. Daha fazla detay iin alttaki site adresi linkine tıklamanız yeterli.

Site Adresi: https://www.teknosos.com.tr

50
General Discussion / Trkiye'nin En Iyi Sosyal Medya Hizmet Sitesi
« on: July 21, 2021, 06:02:30 am »
Alanında başarılı olan bu sosyal medya sitesi ile tm siparişlerinizi kolayca verebilir ve gvenle teslim alabilirsiniz. Alanında en iyi sosyal medya hizmetleri veren sitesi arıyorsanız eğer doğru adrestesiniz. Birok hizmet en iyi şekilde verilmektedir ve en uygun fiyatlar ile sizlere yardımcı olmaktadır. Instagram, tiktok, twitter, youtube, facebook gibi sosyal medya siteleri iin beğeni, izlenme, takipi, abone ve daha birok hizmet bu siteden verilmektedir. Detayları incelemek ve sipariş vermek iin alttaki linke tıklamanız yeterli.

Site Adresi: https://medyasoscial.com

51
General Discussion / Dolu Dolu Bilgi Sitesi
« on: July 21, 2021, 02:31:43 am »
Ne ararsanız hepsini tek bir sitede bulmanız mmkn. Birok konuda ieriklerin yer aldığı bu siteyi ok seviceksiniz. Şarkı szleri, szler kşesini ok seviceksiniz, bilmediğiniz birok şeyin nedemek olduğunu ğrenebilirsiniz, sosyal medya ile ilgili zel paylaşımlar ve bilgiler, sağlık blmnde işinize ok yarıyacak faydalı konular, iş fikirleri ve sayamadığımız birok konu sitede gncel olarak yer almaktadır.

Boğaz Kaşıntısına Ne İyi Gelir? 10 Doğal Yntem
Gz Kanlanmasına Ne İyi Gelir? Gz Kanlanması
İnstagram hediye mesaj gnderme nasıl yapılır?
Whatsapp mzik gnderme sorunu
Tnaydın ne zaman denir? Tnaydın Ne Demek?
Mosso Ne Demek? Mosso Mzikal Anlamı Nedir?
Uzun İnce Bir Yoldayım Notaları
Duş Alana Ne Denir? Sıhhatler Olsun mu

Ve daha fazlası iin siteye bekleriz.

Site Adresi: https://buyru.net

52
General Discussion / Gncel Biyografi Sitesi
« on: July 20, 2021, 02:10:19 pm »
Bu biyografi sitesinde birok kişinin gemiş hayatını ve şimdiki hayatını detaylıca ğrenebilirsiniz. Bylece sizde onları rnek alarak daha hırslı ve daha motive olabilirsiniz hayata karşı. Kimi insanlar hayatın zorlu yollarından geerek ok başarılı kariyerlere gelmişlerdir. Kimse oturduğu yerden bu gzel noktalara gelmemiştir. İşte birok nlnn tanınır hale gelmesindeki arka planları okuyarak sizde şevklenebilirsiniz. oğu televizyon dnyasında tanınan bu kişilerin nerde okuduğu, hangi dilleri bildiği, ne işler yaptığı herşey detaylı olarak bu sitede yazmaktadır.

Melike elik:  Kariyeri boyunca diksiyon, spikerlik, sunuculuk eğitimleri almıştır...
Ceren Yaldız: nl bir youtuberdır...
Cemre Baysel: nl bir oyuncudur...

Kısaca bahsettiğimiz bu kişiler hakkında daha fazla detay ve daha birok kişi hakkında biyografiler web sitesinde detaylı olarak yer almaktadır.

Site Adresi: https://www.kimdirkim.com


53
General Discussion / Yurt Dışı İşler Ve Ek İşler
« on: July 20, 2021, 11:39:44 am »
Herkes daha iyi şartlarda alışmak iin daha gzel işler aramaktadırlar. İşte bu sitede sizler iin birok iş fikri detaylıca anlatılmaktadır. Gerek yurt iin gerekse yurt dışı lkelerde alışarak daha iyi paralar kazanmanızı sağlayacak bilgiler bu sitede gncel olarak yer alıyor. Ayrıca hem bir işte alışıp hemde geinemeyenler iin birbirinden eşitli ek işlerin tanıtıldığı bu yazılarıda mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. Sizde artık bu işler ile bi nebze olsun daha rahat bir hayata kavuşabilirsiniz. Para kazanmanın adresi diyebilirsiniz bu site iin. Hanımlar beyler, ğrenciler herkes kendine gre uygun bir iş bularak para kazanmaya başlayabilir bu site sayesinde. Devamı iin siteye bekleriz.

Kuveyt İş İlanları Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Hollanda İş İlanları, Hollandada İş İmkanları Nelerdir?
İNTERNETTEN TİCARET YAPMAK- İNTERNETTEN SATIŞ
Macaristanda alışmak İin Bilmeniz Gerekenler
İngiltere Psikolog Maaşları Konusuna Dair Her Şey

Site Adresi: https://parayel.com


54
General Discussion / İş Arayanların Mekanı
« on: July 19, 2021, 12:14:45 pm »
Yurt dışında alışarak daha fazla para kazanabilirsiniz. Peki bunun iin neler yapmanız gerekli biliyormusunuz. Bu konuda size rehber eden bu siteyi ok seviceksiniz. Hayat şartları karşısında sizde ek iş yaparak gelirinizi arttırabilirsiniz. Ne tr işler yapmalı, nerden başlamalı birok sorunuzun cevabını yine bu siteden ğrenebilirsiniz. alışmak isteyenler iin geniş seenekler sunan bu site sayesinde birok kişi yeni gelir kaynakları elde etmişlerdir. İş hayatı ile ilgili tm tyolar ve bilgiler iin siteyi ziyaret etmeniz yeterli.


Sitede Yer Alan Konulardan Bağzıları Şunlardır:

Yurt Dışında alışmak İstiyorsanız Başvurabileceğiniz Programlar
Avusturyada alışmak İin Neler Yapmanız Gerekiyor?
Kıbrısta Maaşlar ve Yaşam Şartları Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Kanada Gmenlik Başvurusu Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Bahreynde Maaşlar Ne Kadar, Ka Para ile Geinilir?
Kanada Gmenlik Başvurusu Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Fransada alışma İzni Almak İin Neler Yapılır?

Site Adresi: https://www.parapik.com

55
General Discussion / Dini Bilgilerin Paylaşıldığı Site
« on: July 19, 2021, 10:11:13 am »
Din ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşmak isterseniz eğer bu siteyi ziyaret edebilirsiniz. Siteye dini bilgiler gncel olarak eklenmektedir. Birok konuda kendinizi aydınlatabileceğiniz dini makaleler yer almaktadır. KURAN-I KERİM, SURELER, ZIKIR VE DUA, ISLAMI VE DINI YASAM, NAMAZ, AYLAR, RECEB-İ ŞERİF, ŞABAN-I ŞERİF, RAMAZAN-I ŞERİF, SALAVAT-I ŞERİF, KANDİL GECELERİ, BAYRAMLARIMIZ, ABDEST (Namaz, Gusl), Nasıl Mslman Olurum, ZEKAT ve SADAKA, HAVA DURUMU gibi konular yine sitede detaylıca ele alınmıştır. Bir konuda ğrenmek istediğiniz bilgiye tıkladığınızda ok ayrıntılı bir şekilde karşınıza ıkmaktadır. Ayrıca sizlerde kendi yorumlarınızı yazarak fikir sunabilir veya sorularınızı sorabilirsiniz. Daha fazlası iin siteye tıklamanız yeterli.

Tags: islami site, dini site, nasıl mslman olunur

Site Adresi: https://dinisitem.com/

56
General Discussion / Online Mp3 Kırpıcı
« on: July 05, 2021, 01:51:35 am »
Bu internet sitesinden kolayca mp3lerinizi kırpabilirsiniz. Kullanımı ok basittir. Sizlere kırpmanız iin iki seenek sunulmaktadır. İki adet işaretleyiciyi istediğiniz yere getirerek veya sreyi saniye olarak girerek gerekli işlemleri yapabilirsiniz. Kırptığınız mp3leri telefon melodisi olarak ayarlayabilirsiniz.  Şarkıları kısalttığınızda ses kalitesi kesinlikle kaybolmamaktadır. Hemen tıklayın.

Adres: online mp3 cutter

57
General Discussion / Trkiye'nin Enok Tercih Edilen Smm Sitesi
« on: July 02, 2021, 03:02:18 pm »
İşinde uzman, işini bilen smm paneli mi arıyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz. En hızlı ve en uygun fiyatlar ile birok sosyal medya siteleri iin beğeni, izlenme, takipi vs hizmeti sunan bu bol seenekli site sayesinde tm sosyal medya işlerinizi tek bir siteden yapabilirsiniz. İnstagram Gerek ve bot karışık beğeni,  İnstagram Trk Ağırlıklı Takipi, İnstagram Yabancı Beğeni, İnstagram Gerek Beğeni, İnstagram Video İzlenme, TikTok Video İzlenme, TikTok Beğeni, İnstagram Profil Ziyareti, İnstagram TV İzlenme, Twitter Beğeni, Twitter Trk Gerek Beğeni, Twitter Video İzlenme ve daha sayamadığımız onlarca hizmet bu sitede verilmektedir. Sizde siteye tıklayarak detaylara ulaşabilir ve kolayca siparişinizi verebilirsiniz.

Site Adresi: https://ecmedya.com

58
General Discussion / Gizemli Yazılar Alemine Bekleriz
« on: June 26, 2021, 01:29:12 pm »
Blog alanında son zamanlarda ok popler olan trendyazilar.com sitesinde birok dalda ok faydalı bilgiler veren makaleler yer almaktadır. Sağlık, mobil, oyun, gezi, dekorasyon, teknoloji gibi kategorilerde srekli yeni ierikler siteye eklenmektedir. Halı temizliği nasıl yapılır?, Dekorasyon ipuları, Akıllı telefonlar hakkında zel bilgiler, Yzmenin faydaları hakkında hi bilinmeyenler, dudak kanseri hakkında gzel bir yazı dizisi, oyun severler iin tyolar sitede yer alan ilgin konulardan sadece birkaıdır. Devamı iin siteye bekleriz.

Adres: https://www.trendyazilar.com

59


Ozellikle Covid-19 Pandemisi sebebiyle dnya ekonomisinin girdiği darboğazda alternatif bir yatırım mecrası olarak parlayan kriptoparalar ve blokzincir projeleri, son donemdeki alkantılı hareketlenmeden dolayı eski gvenirliklerini yitirme eğiliminde..

TBY Holding Inovasyon direktoru Erdal Can Alkolar: Kriptoparalarin varlık degerleri iki temel unsura dayanmakta. İlk unsur varlık değeri ve transferlerin anonimliği, ikincisi ise ilgili kriptovarlıkların hacim buyuklugu ve dalgalanım oranları. Gunumuzde devletler tarafından ozellikle son zamanlarda kriptoparaların aidiyet anonimliğini bertaraf etmeye ynelik dayatılan agresif  KYC ( Mşterini Tanı) protokolleri bu varlıkların ncelikli yatırım aracı olmaya ynelik en onemli ayrıcalıgını baskılamakta. Diger gnlk hacim ve para kazanımı sağlayan dalgalanma faktrleri ilk unsurun eksikliginde en iyi ihtimalle tarafsız bazen de olumsuz bir niteliğe dnşmekte" dedi.

Bunun nne gemenin ve kriptovarlıkların muteber birer yatırım aracı olarak kalmalarını sağlamanın yolunun değeri ya da miktarı sabitlenmiş stabil koinlerin tesisi olduguna inandıgını belirten Alkolar, zellikle lkemizin byk IV Grup maden potansiyelinin yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak bir hukuki altyapı ile stabil koin projeleri erevesinde tokenizasyonunun lke ekonomisine emsalsiz bir katma değer oluşturacağının aşikar oldugunu syledi.

ok yakın zamanda Doğu Blgemizdeki bir altın sahası ile bahsi geen tokenizasyon projelerinin ilk rneğini başlatacaklarını syleyen TBY Holding CEO' su Esen Darlan ve Spektral Holding CEO'su Gksel Grsoy, bu projenin gncel maddi zorluklardan atıl kalmış birok kıymetli IV Grup Maden İşletmesi iin daimi kurtuluş olacaklarına inandıklarını belirttiler.


60


Dnya'nın Covid-19 salgınıyla mcadele ettigi bu gnlerde zellikle n plana ıkan sektrler olan ila , enerji ve gıda alanlarında mşterek yatırımlar planlama amalı yakın zamanda kurulmuş olan Teknik Bilimsel Yatırımlar Holding, getiğimiz gunlerde 75% ini devraldığı bioktle enerji retim tesisinden sonra şimdi de patent portfoy yonetimini devraldıkları Erdal Can Alkolar ı biyosotik inovasyon direktoru olarak atadı.

ok sayıda uluslararası ila patenti bulunan Erdal Can Alkolar ve Metehan Yeşil, kısa bir sre yonetim kurulu eş-başkanlıgını yaptıkları şirket yonetimini Esen Darlan'a devretmiş, kendi ila patent portfoylerinden 113 patentin brokeraj haklarını 5 sene boyunca TBY Holding' e vermişlerdi.

"INOVASYON BIZDEN, BULUŞLARI TİCARİLEŞTiRMEK TBY HOLDING'TEN"

Yonetiminden ayrıldıktan sonra TBY Holding'e Inovasyon Direktr olarak dnmekten cok memnun olduğunu belirten Erdal Can Alkolar : " TBY Holding yaklaşık 30% unu kendi patentlerimizin oluşturduğu potansiyeli cok yksek bir patent portfoyunun inhisari brokeraj haklarına sahip. Bize dşen kıymetli tıp akademisyenlerinden oluşan uzman ekibimizle ilgili buluşların bilimsel ynlerini ihracata ynelik tıbbi rne dnşebilecekleri sekilde tamamlamak. Sonrasında sre bu buluşları fonlayacak veya mşterek yatırımcıların iştirakını tesis edecek olan Fikri mlkiyet brokeraj ekibimizde. lkemize 2023 e kadar en az 40 ihra edilen GBT (Genel Bitkisel Tıbbi rn) ve Biyosotik Besin Takviyesi kazandırmak" dedi.

https://erdalcanalkoclar.com

Pages: 1 2 3 [4] 5 6 ... 59