Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Topics - admin

Pages: 1 [2] 3 4 ... 59
16
General Discussion / ​takipi satın al
« on: October 06, 2021, 09:47:28 am »
Takipi satın almak isteyenlerin adresi. Hemen tıkla ve takipi satın almak istiyorsan gz at. Takipi satın almak iin alttaki bağlantı zerinden fiyatlara gz atabilirsin. Tıkla ve takipi satın al, keyfini sr.

https://takipcialdim.com

17
General Discussion / shiba coin hangi borsada
« on: October 06, 2021, 09:17:56 am »
Shiba hangi borsada merak edenler iin shiba hangi borsada ieriği. Hemen tıklayın ve shiba hangi borsada anında ğrenin. Siz de shiba coin hangi borsada diye merak ediyorsanız bu bağlantı aracılığı ile shiba coin hangi borsada ğrenebilirsiniz.

https://hangiborsada.com/shiba-shib-hangi-borsada/

18
General Discussion / tiktok jeton hilesi
« on: October 05, 2021, 10:45:40 am »
Tiktok jeton hilesi arayanlar iin tiktok jeton hilesi. Tıklayın ve hemen tiktok jeton hilesi yapmaya başlayın. Tiktok jeton hilesi bu adreste sizler iin yer alıyor. Hemen tıkla ve tiktok jeton hilesine gz at:

https://www.webgazi.com

19
General Discussion / instagram takipi satın al
« on: October 05, 2021, 09:34:44 am »
Sen de instagram takipi satın al sayfamıza uğra ve instagram takipi satın al. Hemen tıkla ve instagram takipi satın al. İnstagram takipi satın al sayfamız senin iin aktif!


20
General Discussion / En Gzel Trk Szleri
« on: October 02, 2021, 01:43:42 pm »
Trkler asırlardan sregelen ezgiler olarak kltrmzn vazgeilmez bir parasıdır. Trklere yklenen anlamlar her zaman yoğun duyguları iermektedir. Aşk, zlem ve vuslat gibi duygular trklerin konusudur. Doğal olarak trk szleri de aşk, zlem ve vuslat etrafında şekillenmektedir. Trkler kimi zaman derdimizi paylaştığımız ezgilerdir. Kimi zaman da sevincimizi haykırdığımız kltrel paralardır.

Trk szleri her zaman bir hikayeyi anlatır. nk trklerin ilk ortaya ıkışları her zaman bir yaşanmışlığa dayanır. Kimi zaman sevip de kavuşamayanlar kimi zaman evlat hasreti trklerde anlatılmaktadır. Yine trk szleri sz konusu olduğu zaman tabiat sevgisi; vatan sevgisi, millet sevgisi gibi hisler de karşımıza ıkar. Bununla birlikte trk szlerinin sevgi zerine şekillendiğini de rahatlıkla ifade edebiliriz.

Trk Notaları Nasıldır?

zellikle trk sylemeyi seven ve trkyle birlikte bir enstrman almak isteyenler de trk notalarını merak etmektedir.Trk notaları adeta bir umman gibi geniş bir yelpazede karşımıza ıkar. Dolayısıyla trklere dair notaları araştırdığımız zaman karşımıza geniş kapsamlı notalar ıkar. Her trknn kendine zg bir mzik akışının bulunması her trkye zel notaları da karşımıza ıkarmaktadır.

Trk notaları kimi zaman hareketli notalardan oluşurken kimi zaman duygusal notalardan oluşur. Esasında trk notaları gndeme geldiği zaman hemen her bir blgenin kendine zg nota tonlarıyla n plana ıktığı bilinmektedir. nk İ Anadoluda daha ok bozlak tarzı eserler karşımıza ıkarken; Karadeniz Blgesinde daha hareketli notalar karşımıza ıkar. Bu noktada trk notalarına dair yreden yre bir farklılık durumunun karşımıza ıkması gayet olağandır.

Merak Edilen Trk Hikayeleri

Trklere dair hikayeler hep merak edilmiştir. Trk hikayeleri esasında insanımızın hikayesidir. Kimi zaman acıklı olayların anlatıldığı hikayeler kimi zaman sevinli olayların nakşedildiği hikayeler karşımıza ıkmaktadır. Elbette ki trk hikayeleri konusunda araştırma yaptığımız zaman karşımıza ok sayıda farklı olay ve yaşanmışlık ıkar. Hekimoğlu trksnden tutun da Hastane nnde İncir Ağacı trksne varıncaya kadar ok sayıda farklı trknn hikayeleriyle n plana ıktığı bilinmektedir. Btn bu bilgiler ışığında trk hikayelerinin her zaman etkileyici hikayelerden oluştuklarını da ifade etmek mmkn olmaktadır.

Kaynak: https://www.turkusozleri.com/

21
General Discussion / Sosyal Medya Paket Satış Sistemi
« on: October 02, 2021, 04:52:21 am »
Sosyal medya hesaplarınız iin desteğe mi ihtiyacınız var leyse doğru yerdesiniz. Sizler iin birok sosyal medya hesabına beğeni, takipi, abone, izlenme, retweet,  favori gnderimi gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır. Bu sosyal medya siteleri Youtube, Facebook, İnstagram, Twitter, Twitch gibi popler sosyal medya siteleridir. Sizde bu hizmetler sayesinde kolayca popler olabilir ve para kazanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca işletmenizin reklamını yaparak satışlarınızı arttırabilirsiniz. Detaylar ve Sipariş vermek iin alttaki linke tıklamanız yeterli

Site Adresi: https://esizmarket.com

22
General Discussion / Btcturk Gvenilir Mi
« on: September 27, 2021, 07:38:54 am »
Herkesin merak ettiği BTCTurk gvenilir mi sorusunun yanıtını hemen alttaki bağlantılar aracılığı ile sunduk. Tıklayın ve siz de BTCTurk gvenilir mi hemen ğrenmeye başlayın. İşte BTCTurk gvenilir mi sorusunun yanıtı:

https://guvenilirmiyasalmi.com

23
General Discussion / Binance Gvenilir mi
« on: September 27, 2021, 05:13:06 am »
Siz de binance gvenilir mi diye merak edenler arasında yer alıyorsanız binance gvenilir mi ğrenmek iin alttaki bağlantıya tıklayabilirsiniz. Alttaki bağlantılarda binance gvenilir mi sorusunun yanıtı vardır:

https://guvenilirmiyasalmi.com

24
General Discussion / Paribu Gvenilir mi
« on: September 27, 2021, 02:53:45 am »
Paribu gvenilir mi diye merak edenler iin paribu gvenilir mi sorusunun yanıtı hemen altta. Tıklayın ve paribu gvenilir mi ğrenin. Sizler iin paribu gvenilir mi sorusunu yanıtladık:

https://guvenilirmiyasalmi.com

25
General Discussion / Binance Komisyon Oranları
« on: September 26, 2021, 02:41:45 pm »
Binance komisyon oranları nedir, binance ne kadar komisyon alıyor, merak ediyorsanız alttaki bağlantılara tıklamanız yeterli olacaktır. Hemen tıklayın ve ğrenin.

https://guvenilirmiyasalmi.com

26
General Discussion / Mobil deme Bozumu Yapılır
« on: September 20, 2021, 11:13:35 am »
Bozum yaptırmak isteyenler iin en hızlı site olarak siz değerli mşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Yani mobil bozum yaptırmak istediğinizde tek yapmanız gereken siteye girmek ve bozdurma işlemini yapmaya başlayabilirsiniz. Trkcell, Vodafone ve Trk Telekom hatlarından en uygun fiyatlar ile mobil bozumunu yapmaktayız. En yksek oran isteyenler bizleri tercih etmektedir. Hızlı ve gvenilir hizmet istiyorsanız eğer doğru yerdesiniz. Yapılan hizmetlerle ilgili daha fazla bilgi almak ve bozum yaptırmak iin siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Site Adresi: http://bozumyaptir.com

27
General Discussion / ocuk Hastalıkları
« on: September 13, 2021, 09:10:26 am »
ocukların bnyesi ok hassas olduğundan hemen hasta olmaktadırlar. Bağışıklık sisteminin gsz olması bunun nedenlerinden birisidir. Anne babalarda tecrbesiz olduğundan ne yapıcaklarını bilememektedir. Hemen bu siteye girerek ocuğunuzun hastalığını siteden bularak ne yapılması gerekenleri okuyabilirsiniz. Ayrıca birok hastalık hakkında bilgi edinerek başınıza gelmesini engelleyebilir ve tedavi yntemini ğrenebilirsiniz. ocuğun beslenmesi konusunda ayrıntılı anlatımlar, ocuk gelişiminde neler yapılmalı, ocuk hastalıkları hakkında geniş bilgiler, ocuğunuzun sağlığı iin neler yapılmalı gibi konularda pekok ayrıntılı dkmanlara bu siteden ulaşabilirsiniz.

Sitede yer alan konulardan bağzıları şunlardır:

Doğum Lekesi Nedir? Neden Olur? Nasıl Geer? Trleri
Pediatrik Onkoloji ve Hematoloji Nedir? Hangi Hastalıkları Tedavi Eder?
ocuklarda Besin Alerjisi Belirtileri ve Tedavisi
Labial Yapışıklık Nedir? Neden Olur? Tedavi Yntemleri Nelerdir?
ocuk Kalp Hastalıkları Grupları Nelerdir? Teşhis ve Tedavi Yntemleri
lyak Hastalığı Nedir? Belirtileri Nelerdir? Tedavi Yntemleri

Site Adresi: https://cocuklarhastaliklar.com

28
General Discussion / Kadınlar iin Moda Trendleri
« on: September 13, 2021, 05:13:27 am »
Kadınlar bakımlı ve gzel grnmek iin birok emek sarfederler. Buda onların iş hayatında daha başarılı ve sosyal hayattada daha popler olmasını sağlar. Saygın bir kişilik iin giyimden gzelliğe birok şeye dikkat edilmesi gerekmektedir. Bir kadının işine yarayacak pekok bilgiye bu siteden ulaşabilirsiniz. Gzellik konusunda bilgiler, sağlık konularında faydalı paylaşımlar, en gzel yemek tarifleri, dekorasyon ile gzel bir ev modeli hazırlama, ev işlerinde pratik bilgiler hepsi bu sitede yer almaktadır. Gerek bekar hayatı yaşayan gerekse ev işlerinde acemi olan bayanlar iin pekok yardımcı bilgiler bu sitede yer almaktadır. Aynı zamanda hamile bayanların işine yaracak gzel paylaşımlar siteye eklenmektedir.

Sitede yer aklan rnek paylaşımlar:

Tuvalet Tıkanıklığı Ama zm ve neriler
Hamilelikte Limonlu Su İilir Mi?
Nergis iegi Anlamı, Hikayesi, zellikleri
Ryada Erkek ocuğu Olduğunu Grmek
Kına Gecesi İin Etkileyici Fikir ve neriler
Patik Modelleri Fikirleri

Daha fazlası iin siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Site Adresi: https://kadincamodam.com

29
General Discussion / Gncel Teknoloji Portalı
« on: September 12, 2021, 01:19:26 pm »
Teknoloji severlerin mutlaka ziyaret etmesi gereken bu sitede internet dnyasından gncel haber ve bilgiler, sosyal medya alanına dair son gelişmeler, telefon severler iin son bilgiler gibi konular gncel olarak siteye eklenmektedir. Sitede okuyacağınız makaleler zgn, bilgi verici, daha nce hibir yerde duymadığınız teknik bilgilerle doludur. Sitede hoşunuza giden yazıları kısayol paylaşma butonları ile paylaşarak daha fazla kişinin duymasına yardımcı olabilirsiniz. Yazının en altında sıradaki makale size sunulmaktadır ilginizi ekerse onuda okuyabilirsiniz. Cep telefonundan, bilgisayarınızdan, tabletinizden kısacası internetinizin olduğu heryerden sitemize girerek paylaşımları takip edebilirsiniz.

Sitemizde yer alan rnek makaleler şunlardır:
Dnyanın En Zeki lkeleri Aıklandı
Android Yazılımı Hakkında Bazı Temel Bilgiler
Google Adsense Kazancını Nasıl Artırırım?
Tm tegezegenleri İnceleyebileceğiniz Site
İnternetten Para Toplayarak Gereğe Dnşen 10 İlgin rn
Starlink İnternet Mşterileri SpaceXe Ulaşamıyor

Site Adresimiz: https://bir.web.tr/amp

30
General Discussion / Sanal Kaşif
« on: September 12, 2021, 07:51:07 am »
Sanalkaşif web sitesinde zamanın nasıl getiğini anlamayacaksınız. Birbirinden değişik ierikler ile sizlere birok konuda bilgi sunuyor. Teknoloji, eğitim, oyun, fotoğraf galerisi, yaşam ve araba kategorilerinde ierikler sizler iin gncel olarak siteye eklenmektedir. Sitede yer alan makaleler sağde, anlaşır ve resimlerle aıklayıcı bir şekilde desteklenerek anlatılmaktadır.

Sitede yer alan konulardan bağzıları şunlardır:

Youtuberların Yeni Gzde Oyunu: Thief Simulator
Oyuncu veya programcılara tavsiyeler : Senin iin uygun klavye hangisi ?
League of Legends (LOL) iin İşinize Yarayacak Kısaltmalar
Lol Taktik Savaşları Sınıflar ve Kkenler
Neden ve Niin: Birinci Dnya Savaşı
Korona Virsn Etkileri
Trk Kurtuluş Savaşı Nasıl Başladı ?

Daha fazlası iin tıkla: https://www.sanalkasif.com

Pages: 1 [2] 3 4 ... 59