Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - admin

Pages: [1] 2 3 ... 59
1
General Discussion / Su Yumuşatma Cihazı
« on: November 08, 2021, 06:07:08 am »
Su arıtma sistemleri ise size ulaşan şebeke suyunun iindeki grnr ve grnmez olan mikroorganizmaları, katı paracıkları ve zararlı her trl kimyasal maddeyi eleyip kaynağı gvenle iebileceğiniz bir hale getirir.

Konut, fabrika, endstriyel tesisler ve sosyal tesislerde yani insanın olduğu her yerde ihtiya duyulan ime ve kullanma amalı su hazırlanmasını sağlayan su arıtma sistemlerinin kullanımı gn getike yaygınlaşmaktadır.

Ters Ozmos su arıtma sistemi, filtreleme sırasında basın uygulama yntemi ile kk partikllerin ve ağır metallerin ayrıştırılması işlemini uygulamaktadır.

Ters ozmoz sistemi arıtma sonrasında kullanılmaya ihtiya duyulan, zellikle sanayi sektrlerinde cihazlara uygun su kullanımı iin tercih edilir.

Su yumuşatma cihazı suyun kire oranını dşrr, boru hatlarındaki kire kaynaklı sorunların oluşmasını engeller.

zmlerimiz
Kuyu Suyu Arıtma
Şebeke Suyu Arıtma
İme Suyu Arıtma
Havuz Suyu Arıtma Sistemi
Deniz Suyu Arıtma Sistemi
Yağmur Suyu Arıtma
Ekipman & Yedek Para
Ters Ozmos (Reverse Osmosis)
Su Arıtma Bakımı
Su Yumuşatma Cihazı
Endstriyel Su Arıtma Sistemi
Konteyner Tipi Su Arıtma
Degazr Su Arıtma Sistemi
Ultrafiltrasyon Sistemi
Su Arıtma Cihazı
Sanayi Tipi Su Arıtma Cihazı
Kimyasal Dozaj Pompaları
Ultraviyole Cihazı
Otomatik Klorlama Cihazı
Antiskalant
Saf Su Arıtma Sistemi
Deiyonize Su Arıtma Sistemi
Ev Tipi Su Arıtma
Arıtmalı Su Sebili
Tezgah Altı Arıtma Cihazları
Ticari Su Arıtma Cihazı

2
General Discussion / What Is A Credit Builder Loan
« on: November 03, 2021, 12:19:45 am »
https://www.howbuildcredit.com/credit-builder-loan

What Do You Need To Build A Credit Builder Loan
First, you must meet the requirements of the lender. Each major credit bureaus has their own set of requirements that must be met before youre approved for a loan.

Thankfully, the majority of lenders are willing to work with applicants who dont meet the maximum credit score requirements to guarantee that they will still provide the services that are needed to rebuild your credit. Lenders are very strict about what is credit builder loan eligible, so make sure you know what is required of you before applying.

Second, you want to show details about yourself to each lender that you go to.

This shows them that you are serious about getting a new credit card or credit builder loan. Make sure you obtain a copy of your credit reports from all of the major credit unions before you start applying.

Be Aware Of Your Credit Score And Report
About building a credit builder loan, you should look for information that will show details about why you have poor credit, your payment history with other creditors, any debtors, any outstanding debt that you may owe, and the total amount that you owe. This information will be most helpful in your application process, as it will show the lender what kind of risk you present.

Third, you should be aware that there are some negative things that could affect your ability to get approval for this type of a credit builder loan or credit card. The first thing that lenders will consider is your credit score. Any information that does not improve your FICO score is going to be considered negatively. This means that you cannot qualify for this program if your credit score is less than around 725.

This report will tell you the exact score Experian gives you, along with the exact sentence or sentences on your credit history that may cause a lender to deny you credit. One sentence in particular is called pay for statement, which shows that you paid your bills on time for the past few months. If any sentence on your credit report contains this sentence, the lender will deem it unfavorable and not want to give you any money.

What Is A Payment For Statement
What is a payment for statement is also known as pay for rent sentence. This is usually one of the biggest negatives that shows up on credit reports. It states that you rent an apartment for about a year and in the end, you did not pay rent. This sentence can hurt your credit score because if you do not make payments on time for one year, then this sentence will show up on your credit history for another three years.

Last Six Month Is Crucial
The last sentence that you need to be aware of is last six months. This is another negative detail that will show up on your credit history. This means that you have been continuously late on your payments for the past six months, which will immediately decrease your credit score. If you do not fix this problem before getting the loan, it is very possible that you will not be able to obtain any type of financing from any lender that you apply to.

On credit builder loan you always want to avoid negative sentences that show up on your credit reports. Instead, focus on the positive credit information that you have already reported on the past six months. Avoid using words such as on time, which shows your commitment to keeping your monthly payments current. It is also best to avoid using words like paid, which could possibly leave the impression that you never paid your bills. Always make sure to read the fine print of any lending agreement before you sign it.

https://www.howbuildcredit.com

3
General Discussion / Gezi Ve Seyahat Rehberi
« on: November 02, 2021, 05:05:20 am »
Trkiyede gezilecek yzlerce gzel yerler bulunmaktadır. Nereye gitsem demeden nce bu siteden en gzel yerlerin tanıtımını okuyarak kendinize gzel bir gezi planı hazırlayabilirsiniz.  Ayrıca yurtdışı, kamp, oteller ve restorant tanıtımlarına kadar birok konuya bu siteden ulaşabilirsiniz. Sizlere en iyi yerler detaylı anlatımıyla tavsiye edilmektedir. Gideceğiniz yerin resmide konuda yer aldığı iin daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Ayrıca gitmeseniz bile oraların nasıl bir yer olduğunu okuyarak kltrel bilgiye sahip olabilirsiniz. Sizde gezmeyi ok seviyorsanız bu bloğu mutlaka takip etmelisiniz.

Sitede yer alan konulardan rnekler:

İstanbul kamp alanları
İstanbulda gidilmesi gereken kahveciler
Petra antik kenti
Eskişehirde en meşhur lezzet durakları
Osmanlı ky cumalı kızık

Site Adresi: http://gezenti.net

4
General Discussion / Tikmoney Grev yap Hediye kazan
« on: November 02, 2021, 12:38:16 am »
Hepimiz her gn, gn her saati interneti ve sosyal medyayı yoğun bir şekilde kullanıyoruz. Okuyoruz, paylaşımlar yapıyoruz, paylaşımları beğeniyoruz ve bu paylaşımları yapanları takip ediyoruz. Peki kaımız bunları yaparken aynı zamanda eşitli dller de kazanabileceğimizden haberdar? Cevap verelim, ok azımız. Tikmoney Grev Yap Kazan uygulaması da işte tam olarak bu noktada sahneye ıkıyor. Basit grevler yaparak hem eğlenebileceğiniz hem de birok farklı hediye kazanabileceğiniz bir mobil uygulama. Para harcamaya gerek olmadan, sadece ynergeleri takip ederek sosyal medya zerinden sayısız hediyeye ulaşma imkanı sağlıyor. Sosyal medyada geirdiğiniz zamanı kazanca evirmek adına gayet gzel bir fırsat.

Armağanlara ulaşmak iin tek yapmanız gereken Play Store zerinden Tikmoney uygulamasını indirmek ve kullanmaya başlamak. yelik ve uygulamaya geiş sreci işte bu kadar basit. Tikmoney uygulamasını indirdikten hemen sonra grevlere başlayabilir ve anında hediyelerini kazanabilirsiniz. Uygulamada size verilecek grevler ise ok basit. Her grev yeni bir kazan kapısı olarak karşınıza ıkıyor. Tamamlamanız gereken grevler arasında eşitli hesapları beğenmek, takip etmek, web sitelerine ye olmak gibi basit işlemler yer alıyor. Grevleri tamamladıka puanlarınız artış gsteriyor ve bu puanlarla dilediğiniz hediyeleri seme şansınız doğuyor. Sadece birka dakika ayırarak ciddi miktarda hediye kazanma fırsatına sahip oluyorsunuz. Grevler karşılığında kazanacağınız dller de byk bir eşitlilik gsteriyor.

Tikmoney indirip grevleri tamamladıktan sonra sosyal medya hesaplarınız iin beğeni, takipi, izlenme kazanma gibi birok dle sahip olabilirsiniz. Grev yapıp Tiktok takipileri kazanabiliyorsunuz veya grev yapıp Instagramda beğeni kazanabiliyorsunuz. Bylece kişisel sosyal medya hesaplarınızın gelişmesi ve bymesi iin cebinizden para ıkmadan byk bir desteğe sahip olabilirsiniz. Elbette Tikmoney uygulamasını indirip grevleri yerine getirdikten sonra kazanacağınız dller bunlarla sınırlı değil. Yakın zamanda mağaza ve marketlerde birok indirim ve alışveriş kuponu kazanma fırsatı da kullanıcıları bekliyor. Gvenilir bir ekibin elinden ıkmış olan bu uygulamayla basit grevler byk dllere dnşyor. İnternette geirdiğiniz zaman sizlere kazan olarak geri dnyor. stelik, kazanacağınız tm dller anında kullanmaya hazır olarak size iletiliyor. Grev yapıp Tiktok veya Instagram takipi ve beğenilerinizin anında hesabınızda tanımlanmasını sağlayabiliyorsunuz. Başka hibir ekstra işleme gerek yok.

Birok internet kullanıcısı sosyal medya hesaplarını daha iyi bir noktaya getirebilmek iin byk paralar harcıyor. Tikmoney, kullanıcılarını bu harcamalardan ve zahmetten kurtarıyor. stelik bunu tamamlanması ok kolay, kısa srede bitirilebilen grevlerle yapıyor. Yapacağınız her grev size belli puanlar kazandıracak ve bu puanlar sosyal medya hesaplarınıza takipi, paylaşımlarınıza ise beğeni ve izlenme olarak geri dnecek. ok yakın zamanda Tikmoney indirenler byk market ve mağazalardan alışveriş kuponları ve indirim kodları alma şansına da erişecek. Uygulama herkese aık ve dileyen herkesin kolay bir şekilde kullanabilmesi iin tasarlandı. Basit bir indirme ve kayıt işlemi sizlere birok fırsatın kapılarını aralayacak.

Tikmoney kullanıcılarının yapması gerekenler basit. Sadece grev yap ve Tiktok, Instagram, Facebook beğeni ve takipileri kazan. İşte bu kadar kolay. Siz de sosyal medyada geirdiğiniz vakti dllendirmek istiyorsanız vakit kaybetmeden Tikmoney'i indirin.

İndirme linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.weideas.tikfree

Site Adresi: https://www.tikmoneyapp.com

5
General Discussion / Gncel Sağlık Haberleri
« on: October 30, 2021, 03:03:35 am »
Bu sitede sağlık adına birok bilgiye ulaşabilirsiniz. Cinsel sağlık, genel sağlık, diyet, kadın sağlığı, erkek sağlığı, gzellik ve sa bakımı konularında birok makale gncel olarak siteye eklenmektedir. Kadın ve erkeklere hitap eden bilgi dolu bu site sayesinde daha zinde bir vcuda sahip olucaksınız. Ne yapmanız gerektiği konusunda ayrıntılı olarak ele alınan bu konular ok işinize yarıyacak.

Sitede yer alan rnek makaleler:

Ağız Kokusu Nedenleri Ve Nasıl Giderilir
Bacak Arası (Apış Arası) Mantarı Nedi̇r Ve Nasıl Geer?
İnmemiş Testis Nedir Ve Tedavisi Nasıldır?
Bağışıklık Sistemini Glendiren Besinler
REGL AĞRISI NEDİR VE NEDEN OLUR?
Kış Hastalıklarından Korunmanın Yolları
Yeni Yılda İdeal Kilonuza Kavuşun!

Daha fazlası iin siteyi ziyaret etmeniz yeterli.

Site Adresi: https://www.saglikfikri.com

6
General Discussion / Gncel Sağlık Makaleleri
« on: October 30, 2021, 01:54:01 am »
Sağlık sorunlarınız olduğunda direk bu web sitesine giriş yaparak sizlere verilen tavsiyeleri uyguladığınızda eski sağlığınıza kavuşabilirsiniz. Her hastalık iin belli başlığı yenmesi ve yapılması tm bilgiler sitede gncel olarak yer almaktadır.
Cilt Hastalıkları, ocuk Hastalıkları, Diyet, Ereksiyon Sorunu, Erkek Hastalıkları, Genel Sağlık, Gzellik & Sağlık, Hangi Blm Bakar, Hastalıklar, Kadın Hastalıkları, Pratik neriler  web sitesinde yer alan ana konulardır. Prostat Sancısı Nasıl Geer?, ocuklarda Hangi Hastalıklar ksrğe Neden Olur, ok Kısa Sre İerisinde Kilo Vermek Mmkn M? ... gibi yazılar sitede yer alan makalelerden rneklerdir. Daha fazlası iin siteyi ziyaret etmeniz yeterlidir.

https://www.sagliksende.com

7
General Discussion / Diş Hekimi Mge Ateş
« on: October 29, 2021, 09:27:09 am »
Diş sağlığına nem verenlerin tercih ettiği alanında uzman olan Dt. Mge Ateş diş ile ilgili sorunlara en iyi şekilde mdahale ederek hastalarını memnun bir şekilde uğurlamaktadır. Marmara niversitesi Diş Hekimliği Fakltesi'nden mezun olan Dt. Mge Ateş Bodrumdaki yeni kliniğinde hastalarına bakmaktadır. Gler yzl ve işini iyi yapan biri olarak ok tercih edilmektedir. Diş sorunlarınız iin işini bilen birisine gitmeniz sizi bir daha uğraştırmayacak şekilde gerekli işlemlerinin yapılmasıyla son bulacaktır. Ağız ve diş sorunlarında kaliteli hizmetin doğru adresi burası diyebiliriz. Dt. Mge Ateş Bodrumda Trk ve yabancılara hizmet vermeye devam etmektedir. Klinikten grntler, hasta yorumları, yapılan hizmetler, iletişim numarası gibi birok bilgiye web sitesinden ulaşabilirsiniz.

https://www.mugeates.com

8
General Discussion / Apk Merkezi
« on: October 21, 2021, 01:51:34 am »
Apk merkezi sitesinde aradığınız birok uygulamayı bulabilirsiniz. Apkyı indirdikten sonra tek tık ile kurulumu gerekleştirebilirsiniz. Birok uygulamanın hileli apksı siteye gncel olarak eklenmektedir. Aradığınız uygulamayı arama kutucuğundan aratabilirsiniz. İndirmek istediğiniz uygulamaya tıkladıktan sonra uygulamanın aıklamaları sayfada yazmaktadır. Oyunlar programlar vs birok uygulama sitede yer almaktadır. Aşağıdaki linkten siteye girerek hemen indirin. İsterseniz hepsini indirerek arşiv yapabilirsiniz birgn lağzım olabilir.

Site Adresi: https://apkmerkezi.net

9
General Discussion / Gate io Gvenilir mi?
« on: October 20, 2021, 01:22:10 am »
Gate io gvenilir mi diye merak edenler iin gate io gvenilir mi sorusuna yanıt. Hemen tıklayın ve siz de gate io gvenilir mi ğrenin. Gate io gvenilir mi sorusuna cevap ve birok bilgi burada yer alıyor.

https://www.smsbankasi.net/2021/10/gate-io-guvenilir-mi.html

10
General Discussion / Kripto Para Nasıl Alınır?
« on: October 19, 2021, 06:09:58 am »
Kripto para nasıl alınır diye merak edenler iin kripto para nasıl alınır yanıt! Bu web sitesi aracılığı ile kripto para nasıl alınır ğrenebilirsiniz. Kripto para nasıl alınır hemen ğrenmek iin alttaki bağlantıya tıklamanız yeterlidir.

https://www.kriptoseyir.com

11
General Discussion / Kaliteli Proxy`nin Adresi
« on: October 19, 2021, 01:42:56 am »
Silkroad severler mjde Trkiye uyumlu proxy satışları başlamıştır. Gvenilir alışveriş iin sitemize girmeniz yeterli. Sizlere haftanın 7 gn 24 saati hizmet vermekteyiz. Kişiye zel ip. Ping sorunu yaşamamanız iin birden fazla kişiye aynı ip verilmemektedir. Shopier ile kolayca demenizi gerekleştirebilirsiniz. rn teslimatı 15 dk iinde kontrol edilerek manuel olarak teslim edilmektedir. En dşk ping seviyesi ve 100 mbits/s download ve upload hızı ile evdeki internet keyfini yaşıyorsunuz. rn alımından 24 saat iinde iade hakkı mevcuttur. Kesinlikle tespit edilme durumu yoktur byle bir durum olursa cretsiz değişim seeneğiniz mevcuttur. Hemen satın almak ve detayları ğrenmek iin alttaki linkten sitemize giriş yapabilirsiniz.

Site Adresimiz: https://proxygg.com

12
General Discussion / Trkiyenin En ok Aradığı 10 Altcoin
« on: October 18, 2021, 06:42:47 am »


Trkiyenin En ok Aradığı 10  Altcoin                                                                                        
Kripto uzmanları tarafından aıklanan listeye gre geen hafta Trkiyenin en ok aranan altcoini olan BITCOIN INTERNATIONAL (BTCI), bu hafta listede yer aldı.Hotbit borsasına hızlıca giriş yapan BTCI BITCOIN INTERNATIONAL, uzun vadeli BTCI sahiplerine getiri yaratan yatırım stratejileri sağlamayı amalayan, enflasyonist olmayan bir Stake, Farm, DeFi ve NFT ekosistemidir.

Bu yılın en dikkat ekici projelerinden biri olan Bitcoin İnternationaldaki son haberlerle birlikte gzler projeye dnerken, yayılan haberlere gre AVAX, SOLANA, ve POLYGON gibi projeler ile grşme halinde olan ekip, yeni iş birlikleri ve partnerliklerini ok yakında duyurmaya başlayacak.
BYK BORSALAR İİN GERİ SAYIM: Gate, Kucoin, CoinMarketCap, Coingecko ve diğerleri ok yakında!
Bitcoin İnternational ; Binance Smart Chain, Ethereum ve Huobi Eco Chain ile uyumlu olmasının yanı sıra, stake havuzları ve iftlikleri ynetmede ve desteklemede zgrlk sağlıyor. Ayrıca platform, CEX pazarlarına girmeye hazırlanıyor. Bu pazarların arasında Kucoin, Gate.io, Okex, Huobi, Bitfinex, Bithumb, Poloniex, Probit, BtcTurk Pro, Indoex, MXC, Hotbit gibi byk platformlarda bulunuyor. Ayrıca piyasanın en byk bilgi platformları olan CoinMarketCap, Coingecko ve CoinMarketCal sitelerinde de yayınlanacakları biliniyor.

DEFİ TARİHİNDE BİR İLK!
BTCI aracılığıyla, artık mobilden Swap, Staking ve Farming işlemleri yapılabilecek!
FinTech ve DeFi alanında yeniliki ve modernize edilmiş tekniklerle donatılan Bitcoin İnternational yaptığı duyuru ve geliştirmelerle kripto finans piyasasında gndemde kalmaya devam ediyor. Ekip yaptığı son aıklamada gelecek yıl ortasında teslim edilmesi gereken Mobil Telefonlar iin BTCI Mobil Appın alışmalarının sonu verdiğini ve Roadmapde bahsi gememesine rağmen DeFi tarihinde bir ilk olarak BTCI Mobil uygulamasını mmkn olan en kısa srede yayına alınacağı duyurdu.
BTCI iin en nemli dokmanların arasında Roadmap geliyor. Roadmap, platformun btn plan ve proje takvimlerini ierirken, yatırımcılar iin bir rehber grevi gryor.  Geliştirici ekip, henz yolun başında olmalarına rağmen Roadmapte belirtilen Dex Platformu ve BTCI Swap geliştirmelerini tarihlerinden ok nce teslim ederek gven tazeledi. 

DNYANIN GZ BİTCOİN İNTERNATİONALDA (BTCI)
Fin-Tech ve DeFi alanında yeniliki birok zm bnyesinde barındıran BTCI Finance, şu sıralar Dnya basınının ve finansal ierik reticilerinin de gndeminde. CoinMarketCap, Bloomberg, Yahoo Finance, Cointelegraph, Coinpedia gibi byk kurumlar BTCI Finans hakkında inceleme yazıları yayınlarken, projenin potansiyellerine vurgu yaptı.
Aynı zamanda yz binlerce takipisi olan video ierik reticileri Bitcoin İnternationalın listelenme srecinde yatırım yaptıklarını takipileriyle paylaşmaya devam ediyor. Tm bunlar olurken ekip, projenin zerinde alışmaya ve yeni gncellemeleri paylaşmaya devam ediyor.

YATIRIMCIYA GVEN

BTCI Finans geleneksel finans sektrn speklasyon ve maniplasyona aık olarak tanımlarken, sektr değiştirmeyi nne bir hedef olarak koymuş durumda. Maniplasyonlar sadece geleneksel piyasada değil; Blockchain zerinde işlem gren bazı projelerde de mmkn olabiliyor.
Yatırımcılarını kk yada byk ayırt etmeden, dolaşımda olan token sayısını artırmayarak fiyatta maniplasyon olasılığının nne geen Bitcoin İnternational platformu , yatırımcıları, Airdrop kazananları vefarming, staking dlleri hari tm tokenleriniher 3 ayda bir %10u aılacak şekilde kilitleyerek yatırımcılarını koruyacağının garantisini veriyor. 
SINIRLI ARZ, ŞEFFAF DAĞILIM.
Bitcoin İnternationalı gl yapan en nemli noktalardan biri Token arzının sınırlı olması. Bunun sebebi kullanıcıları değer kaybından korumak. Değer saklama aralarının iinde toplam arzı sınırlı olan varlıklar, kendi piyasasında enflasyon oluşmamasını sağlarken, BTCI Tokenın toplam arzı 100 Milyon seviyesinde. Arzın yarısına tekabl eden 50 milyon TokenınFarming ve StakingRewardsda kullanılması n grlyor. 

MERKEZİYETSİZ VE ŞEFFAF

BTCI Finans iin şeffaflık ve merkeziyetsizlilk nemli bir konu. Bunun sebeplerinin başında, merkeziyetsiz borsaların kullanıcı varlıklarını depolamaması geliyor. Bu yzden hacker saldırıları da Borsanın tamamen kmesi dahil fon kaybına yol amıyor. Bir kişinin tm varlıklara ve veriye erişim sağlayabileceği tek bir giriş noktasının olmaması, Siber Korsanların işini olduka karmaşıklaştırıyor.
BTCI nın bir diğer avantajı ise, Borsa iinde maniplasyon oluşturacak merkezi bir yapının olmamasından tr, fiyat maniplasyonu veya işlem hacimlerinde sahtecilik riskinin minimum dzeyde olması.

BTCI on Binance Smart Chain

📊 Contract Address : https://bscscan.com/token/0x79f8e9862c5240f316fabf31e5406e497d65484d

🥞 Pancakeswap : https://pancakeswap.finance/swap?outputCurrency=0x79f8e9862c5240f316fabf31e5406e497d65484d

🔹Telegram Global: https://t.me/btc_btci

🔹Telegram Turkiye: https://t.me/btci_turkiye

🔹Twitter: https://twitter.com/btc_btci

🔹Web: https://btci.finance

13
General Discussion / i̇ek Kokusu adlı kitabı indir
« on: October 18, 2021, 01:30:05 am »
İnternetin gelişmesiyle birlikte elektronik cihazlarımızdan kolayca kitap okuyabiliyoruz. Son dnemlerde enok okunan kitaplar arasında giren İEK KOKUSU isimli kitabı tm okurlara okumalarını mutlaka tavsiye ederim. Alttaki linke tıklayarak kitabı teğmin edebilirsiniz ve okumaya başlayabilirsiniz. Toplam altı hikayeden oluşan bu kitap ok srkleyici ve akıcıdır. Tmn okumadan bırakmak istemeyeceğiniz tarzda srkleyiciliği vardır. Kitabın ne anlattığını sylersek okumanın anlamı kalmayacağı iin hemen indirip okumaya başlayabilirsiniz.

Kitabı indirme adresi: https://play.google.com/store/books/details/Mustafa_SAVRAN_%C3%87%C4%B0%C3%87EK_KOKUSU?id=CkI3EAAAQBAJ

14
General Discussion / Pi Capital Markets & Forex
« on: October 17, 2021, 01:21:46 pm »
Yatırım yapanların byk kazanlar sağladığı bu siteye sizde ye olun. Yeni yelere %30 hoşgeldin bonusu verilmeside ayrı bir gzellik. Gerek hesap oluşturarak sizde kazanmaya başlayabilirsiniz. Bizim hakkımızda detaylı bilgiye ulaşmak isterseniz siteden biz kimiz başlığını okumanız yeterli. Standart, Gold, Platinum, Vip hesaplarından size uygun olanı seerek hesap oluşturabilirsiniz. Sitemizdeki hizmetlerden yatırım araları olarak Forex, Emtia, Hisse Senetleri, Endeks CFD, Kripto Para, Spread gibi aralar yer almaktadır. Sitemizde analizlere kolayca ulaşabilirsiniz. Promosyonlar ve platform blmnede gz atabilirsiniz. Daha fazlası iin alttaki linkten sitemize giriş yapabilirsiniz.

Site Adresi: http://www.picapitalmarkets.com

15
General Discussion / Sosyal Medya Hizmetleri
« on: October 14, 2021, 01:18:13 am »
Pektaş medya olarak birok sosyal medya işlerinizi profesyonel olarak yapmaktayız. Herkesin ihtiya duyduğu beğeni ve takip işleriniz iin en hızlı ve en uygun fiyat kampanyalarımız bulunmaktadır. Trk takipi, Trk otomatik beğeni, Trk gerek takipi, Logo tasarım hizmetleri, instagramda reklam hizmetleri, sosyal medya ynetimi gibi alanlarda sizlere hizmet vermekteyiz. Web sitemizden detaylara bakabilir whatsapp' tanda iletişime geebilirsiniz.

Site Adresimiz: https://www.pektasmedya.com
Whatsapp numaramız: 0541 379 39 68

Pages: [1] 2 3 ... 59