Author Topic: Ventrawall Duvar Boyası  (Read 10 times)

admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 873
    • View Profile
Ventrawall Duvar Boyası
« on: January 04, 2021, 11:57:25 pm »
Ventrawall Duvar Boyası

Evinizin odasında, iş yerinizde, ofisinizde ya da buna benzer birok i mekanda yenilik yaratmak isterseniz Ventrawall duvar boyası ile bu yeniliği ok kısa bir srede kolayca yapabilme imkanını siz mşterilerimize sağlıyoruz. Siz de sıkıcı duvar boyalarından sıkıldıysanız ve yeni bir duvar dizaynı yaratmak istiyorsanız artık Ventrawall ile bu mmkndr. Ventrawall ile duvar dekorasyonunu kadın, erkek herkes kolay bir şekilde kısa bir srede yapabilir. Bunun iin gerekenler ise Ventrawall'in kendi rn olan Ventrawall şeffaf Mala ve Ventrawall duvar boyası modelleridir. Herkesin btesine uygun fiyatları ve birok satış sitelerinde bulunması sayesinde veya tr.ventrawall.com websitesinden hızlı bir şekilde temin edebilirsiniz. Websitedeki alışverişlerinizde zel kampanyalar ve Sepette ek indirimler uygulanmaktadır. Setiğiniz duvar boyası modellerini rn ağırlığının ortalama 3.5 katı kadar su ile karıştırıp hamur kıvamına gelene kadar yoğurduktan sonra Ventrawall şeffaf mala ile duvara uygulayabilirsiniz. Bu rn en ok kış aylarında ev ve ofislerin srekli soğuk olması ve ısınmaması nedeni ile duvarları kalınlaştırarak ısı yalıtımı amacı ile kullanılmaktadır veya ok sıcak geen yaz aylarında odanızın klimasının boşa alışmamasını ve enerji tasarrufunu en dşk seviyeye getirebilmeniz iinde kullanılmaktadır. ok Ventrawall duvar boyası ısı yalıtımı olarak kullanıldığı iin hem kışın size faydası olacaktır hemde yazın faydası olacaktır. Bunların yanında Ventrawall duvar boyasının bir ok zelliği bulunmaktadır. " Ventrawall duvar boyası kokusuzdur, ok kolay onarılır ve tamiri yapılabilir silinebilir zelliği vardır, ısı yalıtımı sağlar, neme ve buhara karşı dayanıklıdır, duvar atlaklarını rtmektedir, modası asla gemez, bcek barındırmaz, ev yangınlarına karşı dayanıklıdır yangın esnasında zehirli maddeler havaya karışmaz, ses izolasyonu sağlar, antistatik zellik gsterir, duvar boyasına kıyasla darbelere karşı ok direnlidir. Tm bunların yanında btenize uygun olarak satın aldığınız Ventrawall rn sayesinde doğalgaz ve elektrik faturanız azalacak ve evleriniz kışın daha sıcak, yazın daha serin olacaktır.

Ventrawall bir i cephe rndr. Pamuk duvar boyası yapısında olduğu iin dış cepheye uygun değildir. Temizliği su ve mala ile beraber yapılarak kolay bir şekilde temizlenebilir. İerisinde herhangi bir alerjen madde ve koku yapıcı bir kimyasal iermediği iin astım hastaları ve ya koku hassasiyeti rahatsız etmeyerek rahat bir şekilde kullanım sağlar. Duvar dekorasyonu iin seeceğiniz Ventrawall renkleri ile istediğiniz kombini oluşturarak ne sıcak ne de soğuk, oda sıcaklığı seviyesindeki su ile bu renkleri karıştırabilir ve odanız iin yeni bir tasarım yaratabilirsiniz. Ventrawall rnlerinin uygulanışı iin boya ustası ya da konu hakkında uzman bir kişi gerekmez. Erkek, kadın, gen, yaşlı herkes Ventrawall rnlerini mala yardımı ile kolay bir şekilde uygulayabilir. Ventrawall uygulama videosunu izlemeyi ltfen unutmayın. Bu sayede hibir yardım gerekmeden kolayca uygulama yapabilirsiniz.  Zengin renk seenekleri sayesinde eviniz, ofisiniz ya da kurumlar iin farklı renkler Ventrawall sitemizde bulunur. Temel renk modelleri, kombine renkler, zel renkler, altın modeller, taraftar renkleri gibi seeneklerini seerek istediğiniz renge bu sayfalar sayesinde ulaşabilirsiniz.

Isı yalıtımı iin seeceğiniz Ventrawall rnleri tamamen kokusuzdur, kolay bir şekilde onarılır. Neme dayanıklı bir rndr ve uygulama esnasında astar gerekmez. Alacağınız ve uygulayacağınız pamuk duvar boyası modası gemez ve seneler boyunca bu rn kullanabilirsiniz. rn ilk gnk hali ile odalarınıza yeni bir hava katacaktır. Ventrawall rnleri bcek barındırmaz ve yangına dayanıklıdır. Isı yalıtımına ek olarak ses yalıtımı da sağlar bu sayede dışarıdan gelen sesler yznden rahatsız olmazsınız. Buna ek olarak antistatik zellik sağlar ve rn kalın ve kaliteli olması nedeni ile darbelere karşı sağlamdır. rnmz Ventrawall duvar boyası tek bir yzeye değil Her yzeye uygulanabilir. Bunlardan bazıları ise;
Alı, boya, duvar kağıdı, seramik, cam, tuğla, metal, imento, gaz beton ve ahşap zeminlerdir bu zeminler zerine kolayca rn uygulayabilirsiniz.
Ventrawall rnlerine ulaşmak iin hemen tr.ventrawall.com sitesine giderek renklerinizi seebilir ve ardından sipariş verebilirsiniz. Site ierisinde bulunan evrim ii mşteri hizmetleri sayesinde aklınızdaki gelen ve takılan soruları sorabilir ya da Whatsapp destek hattını kullanarak kolayca temsilci ile irtibat kurabilirsiniz. Ventrawall rn dekoratif sıva nasıl yapılarak uygulanır sorusu iin VentraWall sitesine girerek buradan Ventrawall Video Galeriye girmenizi ardından Ventrawall duvar uygulama ve Ventrawall karışık renkler duvar uygulama videolarını izlemenizi neririz. Bu sayede renkleri karıştırırken neler yapmanız gerektiğini ve ne şekilde uygulayabileceğinizi ğrenebilirsiniz. İletişim ii 0850 840 00 14 no'lu telefondan ulaşabilir ve 7/24 canlı destek alabilirsiniz.
Site Adresi: https://tr.ventrawall.com/

Share on Facebook Share on Twitter