Author Topic: Ürkmez Apart  (Read 9 times)

admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 873
    • View Profile
Ürkmez Apart
« on: June 06, 2020, 05:27:56 am »
Hayalinizdeki tatili Ürkmez Apart ile yaşayın
Uzun süreli konaklama ihtiyaçlarınızı ucuza mal etmek istiyorsanız, beş yıldızlı lüks oteller yerine daha apartlardan yana tercihte bulunmanız maddî açıdan elinizi rahatlatacaktır. Ülkemizin hemen her şehrinde apart otel bulabilmek mümkün. Ancak baktığınız zaman çoğunlukla sahile kıyısı olan bölgelerde apartların yoğunlaştığını görebilirsiniz.
Şayet İzmir'de konaklamanız gerekiyorsa siz de Ürkmez Apart'ın fiyatına göre gayet lüks kabul edilebilecek odalarında kalmayı seçebilirsiniz. Üstelik klimalı ve havuzlu olan bu apart otelde isterseniz günlük, isterseniz aylık, isterseniz de sezonluk olarak kalabilmeniz mümkün.

Denize sadece 100 metre uzaklıkta!
İşin güzel tarafı Ürkmez Apart'ın konumu gerçekten muhteşem. Öyle ki sadece 100 metre yürüyerek denize girebilir, suyun tadını istediğiniz zaman çıkarabilirsiniz. Konaklayan herkesin ortak kullanabileceği genişçe bir bahçe alanı ve plaja sahip olması da bu apartın bir diğer artı özelliği.

Ortalama 40 metrekare büyüklüğündeki odaların çoğu deniz manzarasına sahip. Üstelik isterseniz makul bir ekstra ücret karşılığında jakuzili odaya geçiş yapabilmeniz de mümkün.
Yaz tatili için doğru adres

Eğer yolunuz Seferihisar'a düşerse veya yaz tatilini geçirmek için güzel bir lokasyon arıyorsanız, Ürkmez Otel'ın mutlu misafirleri arasındaki yerinizi almanın vakti gelmiş demektir.

Her gün düzenli olarak temizlenen odalarınızda günün yorgunluğunu atabilir, akşamları da otelin mangal yerinde et pişirerek unutulmayacak bu tatilin tadını çıkarabilirsiniz. Ütelik bunun için ufak bir servet ödemenize de gerek kalmadan!

https://urkmezapart.sahibinden.com

Share on Facebook Share on Twitter