Author Topic: Nexsoft İnternet Hizmetleri  (Read 1 times)

admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 873
    • View Profile
Nexsoft İnternet Hizmetleri
« on: May 31, 2020, 12:33:48 pm »
Kalitenin adresi Nexsoft İnternet Hizmetleri
Koronavirs salgını nedeniyle işyerleri ve dkkanların uzunca bir sre kapanmak zorunda kalması, başta KOBİ'ler olmak zere birok sektrden işyeri sahibinin e-ticarete olan iştahını kabarttı. Gerekten de her geen gn byyen bu pazarda yerinizi ne kadar erken alırsanız, o kadar iyi.
E-ticarete giden yol ise başta alan adı ve hosting satın almaktan geiyor. Marka adınızı temsil edecek alan adı ve hostingi satın alırken tercih edebileceğiniz onlarca, belki de yzlerce alternatif mevcut. Burada yapılması gereken uzun yıllardır sektrde faaliyet gsteren, 7/24 iletişim kanalları aık, gerekli teknik altyapıya sahip hizmet sağlayıcılarından yana tercihte bulunmak olmalı.

Uygun fiyatlı hosting zmleri Nexsoft'ta
Bu noktada tavsiye ve nerimiz, her trl hosting ihtiyacınıza cevap verebilecek kadar gl sunuculara ev sahipliği yapan Nexsoft'tan yana. Kurumsal ve bireysel ihtiyalarınıza cevap verebilen Nexsoft'ta her bteye gre radyo hosting, dedicated sunucu ve VDS paketleri satışa sunulmuş durumda.
Yanlış anlaşılmasın, sadece e-ticaret siteler iin değil, aklınıza gelebilecek herhangi bir site iin de ihtiya duyacağınız hosting paketleri Nexsoft'ta yer alıyor. Kişisel blog sayfalarından tutun kurumsal web sitelerine kadar akla gelebilecek her site iin şart olan kaliteli hosting zmleri yalnızca bir tık kadar uzağınızda.
Bu arada popler MMORPG oyunu Metin 2 iin kendi sunucunuzu amak istiyorsanız yine Nexsoft'tan hizmet alabilmeniz mmkn. Tm oyuncuların bir arada sesli konuşabileceği TeamSpeak uygulamasına zel sunucu zmleri de aynı şekilde. Kısacası ihtiyacınız ne olursa olsun, hosting sz konusu ise Nexsoft'ta uygun fiyatlı bir paket sizi bekliyor olacaktır.
Tm paketlerde yzde 99.9 uptime oranı garantisi verildiğini de belirtelim. cPanel arayz ve hızlı Litespeed altyapısıyla sitelerinizi ynetmenin ne kadar kolay olduğunu grnce ok şaşıracaksınız.

Destekte sınır yok!
Hosting veya alan adı satın almadan nce aklınıza takılan herhangi bir sorunun cevabını bulmak iin Nexsoft'un web sitesini ziyaret edebilir, sağ alt kşedeki canlı destek blmnden mşterit temsilcileriyle anlık yazışabilirsiniz. WhatsApp zerinden destek de sunan Nexsoft, bu ynyle rakiplerinin nne geiyor ve tercih sebebi haline geliyor doğrusu.

Adres: https://nexsoft.com.tr

Share on Facebook Share on Twitter