Author Topic: Murat Civelek Kimdir ? (Sosyal Medya Uzmanı)  (Read 1 times)

admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 873
    • View Profile
Murat Civelek Kimdir ? (Sosyal Medya Uzmanı)
« on: September 04, 2020, 01:46:37 am »
Tanınmış firma ve kişilere profesyonel anlamda sosyal medya danışmanlığı yaptığı bilinen Murat Civelek, 9 Ağustos 1993'te Bursa'da doğmuştur.

İnternete olan ilgisi 16 yaşında başlamıştır. Donanım alanında da kendini geliştirmiş, Web yazılımcılığı alanında profesyonelleşmiştir. Forum siteleri, sosyal medya platformları, haber siteleri ve buna benzer kategorilerde birok web sitesi hayata geirmiştir. Google reklamcılığı ve Seo alanında, Google tarafından sertifikalar almış ve profesyonelleşmiştir.

Son yıllarda sosyal medya yneticiliği ve danışmanlığı alanında profesyonel seminerlere katılmış ve kendi yazdığı programlarla sayfa ynetimi hakkında sayfalara ciddi ivme kazandırmıştır.

Şuan hla profesyonel anlamda sosyal medya danışmanlığı yapmakta ve adını gizli tuttuğu birok nl ve firmalara danışmanlık hizmeti vermektedir. Instagram, Spotify, Tiktok ve YouTube hesaplarını ynetmekte ve tm dnya zerinde ses getiren projelerde rol almaktadır.

28 yaşında olan ve 2 yazılım dili bilen Murat Civelek, başarıları ve gizli tutma konusundaki titizliği iin zellikle tercih edilmektedir.

Instagram: https://instagram.com/muratcivelek16

Share on Facebook Share on Twitter