Author Topic: Farmasiye Üye OL - Zeynep Bozkurt  (Read 11 times)

admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 873
    • View Profile
Farmasiye Üye OL - Zeynep Bozkurt
« on: April 05, 2021, 05:50:46 am »
Farmasi üyelik veya Farmasi Üye OL kişilere doğal ve kaliteli kişisel bakım ürünlerini pek çok fırsat ile beraberinde getirmektedir. Farmasi üyelik işlemi gerçekleştiren kişiler Farmasi markasının ürünlerini orijinal fiyatlarının yaklaşık %30 ile %40 civarı arasında bir indirimle satın alma fırsatı yakalamaktadır. Üyeliği bulunan kişiler indirimli olarak satın aldıkları ürünleri, normal fiyatlarından satışa sunarak ürün bazında kar elde etmeye başlamaktadır.

Üyeliği bulunan kişiler bu satış işlemlerini arttırdıkça ve daha fazla kişiye hizmet vermeye başladıkça kazançları artmaya başladığı gibi firma bünyesindeki üyelik statülerinin de yükselmesiyle firma tarafından sağlanan yeni ayrıcalıklara sahip olmaktadır.

Farmasi Üyelik  İle Sizlerde Hayallerinize Kavuşun

Farmasi üyelik , Farmasi Üye OL ile bu işe başlamış olup oldukça kısa bir süre zarfında da statüsünü yükselterek müdürlük seviyesine ulaşan Zeynep Bozkurt, bu seviyeden yaklaşık 1 ay sonra da Farmasi Elmas Müdür seviyesine yükselmiştir. Bu sayede kazancını 5’e katlayan Farmasi Zümrüt Direktör Zeynep Bozkurt, şirket adına kendine özel bir araç tahsil edilmiş olup hayallerine oldukça kısa bir süre içerisinde kavuşmuştur. Zeynep Bozkurt iletişim numarası 0554 476 8952

https://girisimcizeynepbozkurt.com/farmasi-uyelik/

https://tr.pinterest.com/farmasiuyelikkatalog/
https://twitter.com/Farmasiuyesiol
https://www.instagram.com/Zeynepbozkurt.farmasi/
https://www.facebook.com/farmasizeynepbozkurt

Share on Facebook Share on Twitter