Author Topic: Kanada vize başvurusu  (Read 1 times)

admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 873
    • View Profile
Kanada vize başvurusu
« on: December 13, 2019, 01:18:27 am »
Kanada Vizesi hakkında genel bilgilendirme: Dnyanın en zor işlerinden biri Başka bir lkeye gitmek iin vize başvurusu yapmak olsa gerek. Helede gelişmemiş veya gelişmekte olan bir lkenin vatandaşı iseniz vay halinize. Aslında yaşadığımız dnya Hepimiz iin eşit olarak var. Malesef gelişmiş lkeler bu hakkımızı elimizden alıyor.

Kanada yıllardır Birleşmiş Milletler (UN) tarafından dnyanın yaşanılır en iyi lkesi seiliyor. Burada temel kıstaslar belli .lkenin Milli Gelirinin ( Kişi başına dşen ) yksek olması, doğanın korunmuş olması, sağlık ve eğitim harcamalarının devlet tarafından karşılanması, su oranının dşk olması gibi llere bakılarak karar veriliyor.

Buraya kadar gzel ama bu gzelim lke bizim gibi gelişmekte olan lkenin vatandaşlarına malesef vize konusunda bayağı zorluklar ıkarmayada devam ediyor. Temel gerekeleri ise kişinin finansal yeterliliğinin olmaması, vize başvurusunun ncesinde başka lkelere seyahat gemişinin bulunmaması , lkemizin siyasi ve ekonomik durumunun bozuk olmasından tr Kanadaya gidecek kişinin orada kalmayı dşneceği dşncesi. Temel sebepler belirttiğim gibi bunlar. Yıllardır Kanada Kltr Merkezinde gerek seyahat amalı gerekse eğitim amalı Kanadaya Vize başvurusu yapmak isteyenlere danışmanlık hizmeti veriyorum ve bu işi profesyonelce yaptığıma inanıyorum. Kanada vize başvurusu hakkında detaylı bilgi iin:

https://www.kanadakulturmerkezi.com/kanada-vizesi.html

Share on Facebook Share on Twitter