Author Topic: Kanada Liseleri  (Read 2 times)

admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 873
    • View Profile
Kanada Liseleri
« on: December 13, 2019, 05:35:41 am »
Kanada Liseleri ve eğitimi hakkında merak ettiklerinizi yazdım. Kanada, gvenli ve eğitim kalitesinin olduka yksek olmasından dolayı yurt dışı lise eğitimindeki en iyi seenek haline gelmiştir. Kanada liseleri fiyatlarını incelediğimizde, Trkiyedeki zel liselerle neredeyse aynı crete sahip olması bir başka tercih sebebidir.
Kanadada lise eğitimi almak isteyen ğrencilerin herhangi bir geiş sınavına girmesine gerek yoktur. Sınavsız olmasının yanı sıra Kanada liselerine kabuln alternatifi olan lkelere kıyasla ok daha hızlı olması en byk tercih sebeplerinden birisidir. Kanadada eğitim almak isteyen ğrenci 1 akademik dnem, 1 yıl veya 1 yıldan uzun sre Kanada liselerinde eğitim alabilir. ğrenciler lise eğitimine Trkiyede başlayıp, Kanadada eğitim alabilirler.
 
Kanada Liseleri YK Denkliği Var Mıdır ?
Kanada liseleri, tm dnyada kabul grmş saygın eğitim programlarını ğrencilere sunmaktadır. Kanada liselerinin, Trkiyede denkliği vardır! ğrenciler Trkiyeye geri dnmeye karar verdiği takdirde Milli Eğitim Bakanlığına başvurmaları gerekmektedir.
 Belli bir sre Kanadada lise eğitimi alan ğrencilerin Trkiyede sınavsız niversite giriş hakkı olduğunu biliyor muydunuz ? Kanada Lise Başvurusu hakkında bilgi iin:

https://www.kanadakulturmerkezi.com/kanada-lise-egitimi
Share on Facebook Share on Twitter