Author Topic: Kafa Radyo Dinle Keyfini Yaşayın!  (Read 1 times)

admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 873
    • View Profile
Kafa Radyo Dinle Keyfini Yaşayın!
« on: May 06, 2021, 01:02:23 am »
Kafa Radyo Dinle Keyfini Yaşayın!

Kafa radyo yayıncılık hayatına 13 Şubat 2019 tarihinde başlamıştır. Radyonun sahibi Nihat Sırdar, Gl Mete ve Candaş Tolga Işık ekibidir. İstanbul şehrinde yayın hayatına halen devam ediyor. Genel olarak farklı programları ile srekli tercih edilen radyodur.

Baba Radyo Hakkında

2011 yılının 4 Mayıs tarihinde Baba Radyo yayına başlamıştır. Gnmzde ise halen daha yayın hayatına devam etmektedir. Radyo sahibi Emrah Hattat Bey radyoculuk deneyimleri Best Medyadan almıştır. Şu an iin radyonun genel merkezi İstanbulda bulunuyor. Radyonun genel olarak kullandığı slogan ise Babanı Dinle şeklindedir.

Kafa radyo Programları

2019 yılının 13 Şubat gn yayın hayatına Kafa Radyo olarak başlayan radyoda program ierikleri eşitleridir. zelliklede radyonun sahiplerinden Nihat Sırdar ve Gl Mete kendi programlarını yapmaktadır. Radyonun diğer sahibi Candaş Tolga Işık arka plan ile ilgilenmektedir. Farklı Kafa radyo dinle me platformlarından rahatlık ile radyoya erişim sağlanır.

Baba Radyo Programları

Babanı dinle sloganı ile eşitli radyo programları ieren Baba Radyo 4 Mayıs 2011 yılında kurulmuştur. Radyonun sahibi Emrah Hattat mzik keyfinin her an radyo ile yaşanmasını amalamıştır. 

Baba radyonun genel olarak hafta ii programında En Baba Mzik programları yer alıyor. Hafta sonları ise 16.00 - 18.00 saatleri arasında Baba 20 programı yer alıyor. Diğer saatlerde ise yine En Baba Mzik programları yer alır.

Kafa Radyo Mzik Tarzı

Kafa radyoda genel olarak mzik tarzları Trke Pop şeklindedir. Birbirinden farklı programları ile Trke pop mziğin kalitesini yaşanır. İnternet zerinden Canlı radyo dinle me platformlarında daha sık dinlenilmektedir.

Baba Radyo Mzik Tarzı

Baba radyonun oluşturduğu mzik tarzı genel olarak fantezi arabesk şeklindedir. En Baba Mzik programlarında sıklık ile fantezi mzikler tercih ediliyor. Baba 20 programında ise haftanın en ok beğenilen 20 fantezi şarkısı yer alıyor. 

Baba radyo dinle me  platformlarında fantezi mziğin tadını kaliteli olarak yaşanır. Baba Radyo her zaman en gzel arabesk paraların adresi konumunda yer almaktadır. Bylece tam da aradığınız paraların en gzel halini Baba Radyoda bulabilirsiniz! 


Share on Facebook Share on Twitter