Author Topic: Eryaman Diş  (Read 6 times)

admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 873
    • View Profile
Eryaman Diş
« on: May 11, 2021, 04:32:50 am »
Alyadent ailesi olarak sizlere Sincan, Eryaman, Yapracık ve Kahramankazan Şubelerimizde hizmet vermekteyiz. ncelikle amacımız sizlere Hasta haklarını n planda tutan doğruluk ve drstlk kuralları erevesinde en kaliteli hizmeti sunmaktır.

Eryaman Diş Kliniği ve Sincan Kliniği  başta olmak zere Yapracık Diş Kliniği ve Kahramankazan Diş Kliniklerimizde son teknolojiye sahip btn ara ve gerelerimizi siz değerli hastalarımızın hizmetine sunmaya devam edeceğiz.

Hizmet konusundaki kalite anlayışımız , Yksek kaliteli malzemeleri ve araları kullanarak profesyonelce bir tedavi hizmeti uygulamaktır. En temel ilkemiz hasta ile sıcak bir bağ kurmak, Hastanın tedavi ihtiyaları doğrultusunda ilerlemek ve doğru teşhis koyarak gerekli tedaviyi uygulamaktır.

Kliniklerimizde hastamızı estetik olarak grsel zirveye ulaştırmak ve en sağlıklı biimde kliniğimizden uğurlamak temel prensiplerimizden biridir.

Hastalarımıza sunduğumuz hizmetler kısaca şyledir ;

İmplant
Zirkonyum Kaplama
Ağız, Diş ve ene Cerrahisi
Ortodonti
Pedodonti
Endodonti
Protez
Diş Eti Tedavisi
Diş Beyazlatma
Işınlı Dolgu
Kanal Tedavisi
Glş Tasarımı

Uzman hekim kadrosuyla btn bu hizmetleri siz değerli hastalarımıza son teknoloji aralar ve malzemeler yardımıyla sunuyoruz.
Alyadent Ailesi olarak bize gelen bazı hasta yorumlarını şimdi sizlerle paylaşmak isteriz. Bu yorumlar Google maps yorumlarıdır. Herkes dilediği zaman ulaşabilir. Google maps yorumları demişken  tm kliniklerimizde 4,5 zerinde puanımız ve binlerce yorumla sizi bekler, okumanızı tavsiye ederiz.
 
Kubra T.
Alyadente Hocaların yorumlarını okuyarak geldim iyi ki de gelmişim ok memnun kaldım diş korkumu sayesinde yendim kesinlikle en ufak şphe duymadan gelinmeli.
 
Osman S.
zel diş sağlığı merkezlerine karşı mesafeliydik nceden hep; lakin Alyadent ve Batuhan hocamla tanışana dek... Batuhan hocam işinin ehli ve sizin de istekleriniz doğrultusunda, olabilecek optimum tedaviyi, en iyi şartlarda size sunuyor.
 
Muhammed Ali .
Pandemi srecinde hastaneye gitmekten korkar oldum ama sizinle tanışmadan nceydi. Sizin polikliniğinizin temizliğine ve pandemi kurallarına uygun oluşunuz beni rahatlattı. O yzden gnl rahatlığıyla geliyorum. Doktorlar ve alışanların ilgisine diyecek sz yok. Teşekkrler Alyadent.
 
Arzu K.
Merhabalar. Kliniğinizdeki ilgi, alaka, gler yzl olmanızı ve hijyen konusundaki hassasiyetlerinizden dolayı teşekkr ederim. Funda hocama tedavimdeki memnuniyetimden dolayı kendilerine ok teşekkr ediyorum.
 
Ebru .
Yaklaşık 1 buuk yıldır Alyadent hastasıyım, herkesin gler yzl, samimi, işinde zverili alıştığı bir kurum bu zamana kadar zme ulaştıramadıkları hi bir sorun yaşamadık. ncelikle doktorlarım canım Ayşegl hocam ve Funda hocama, tedavi srecinde onlara yardımcı olan ekip arkadaşlarına, girişte ve telefonda gler yzle karşılayan her zaman gzel iletişim kurabildiğim Kbra ve Nur hanıma teşekkr ediyorum.
 
Alyadente gelen bazı yorumları paylaştık daha fazlasını Google maps yorumlarından takip edebilirsiniz. Alyadent Sağlıklı Gnler Diler

Share on Facebook Share on Twitter